Про 100 днів на посаді голови ОДА Степан Барна звітував у Збаражі

Автор:     Опубліковано: 10 Липня 2015 о 20:45    309 переглядів

Про 100 днів роботи на посаді голови Тернопільської ОДА Степан Барна вирішив відзвітувати у Збаражі. Каже, на прикладі цього районного центру можна показати те, чим займається керівник області.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Тут є цукровий завод, який є проблемним, і буде працювати в цьому році. Тут був, чи вірніше є, Зарубинецький спиртзавод, який не працював 5 років, і запрацював, і в якого вкладено приватних інвестицій на суму 60 мільйонів гривень. Тут є майданчик, і тут є замок – тобто туризм».

Дитячий майданчик, про який говорить Степан Барна – один із 70-ти тих, що планують встановити в області до кінця року.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Акцент буде робитися на селах, де вона відсутня – інфраструктура, або на таких місцях, околицях міст, де проблеми з інфраструктурою, де є ті, хто міг би допомогти в встановленні подібних майданчиків, і сама громада хоче долучатися до цього питання».

РОМАН ПОЛІКРОВСЬКИЙ, міський голова Збаража:

«Співпраця от всіх гілок влади – це, ну, для Збаража, це дуже велика рідкість. Збараж не пам’ятає коли би, наприклад, голова адміністрації, міський голова, голова обласної адміністрації могли разом десь співпрацювати, планувати роботу, проекти якісь спільні, і так дальше».

Планів та проектів обласна адміністрація має чимало. Стратегія, яку презентував Степан Барна, включає 5 основних напрямків. Зокрема, це розвиток  села, економіки і туризму. Чималу увагу також приділятимуть мешканцям області, особливо дітям.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Стратегія роботи обласної державної адміністрації пройшла аналіз цілої низки фокус-груп. В її розробці брали участь як державні службовці, так експерти, народні депутати, представники громадськості. Ця стратегія показала свою ефективність, і презентуючи її я буду відразу звітувати, що вже конкретно зроблено за 100 днів, у відповідності до визначених нами напрямків роботи».

Щодо виконаних завдань, то каже Степан Барна, спочатку основних було 2: сформувати команду, яка має працювати на совість та збудувати фортифікаційні споруди на Сході. Розповідає, і з одним, і з іншим завданням впорались. Також є хороші результати у сфері туризму.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

 «Паркінги відновлені в Монастириському районі, така ж сама стратегія відбувається у всіх, без винятку, районах області. Я з впевненістю можу сказати, що до кінця літа ми відновим старі паркінги і побудуємо щонайменше по одному паркінгу в кожному районі. З ініціативи народних депутатів України від області розроблено комплексну програму розвитку автомобільних доріг загального користування в напрямку духовних центрів Тернопільщини, зокрема від Зарваниці до Почаївської Лаври».

Також, при ОДА створили раду підтримки учасників АТО. До речі, під час звіту у Збаражі  голова облдержадміністрації,відповідно до Указу Президента, нагородив  посмертно бійця з села Заруддя Сергія Долгіх орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Відзнаку вручили матері Героя – Людмилі Андріївні.

залишіть коментар