Сесія обласної ради знову не відбулася

Автор:     Опубліковано: 30 Липня 2015 о 22:21    615 переглядів

Заплановане на 30 липня четверте пленарне засідання 52-ї сесії обласної ради не відбулося. Причина – у відсутності кворуму.

«50 депутатів, сесія – неправомочна. Прошу показати по фракціях. А, вибачте, будь ласка, 54 депутати є. 54, ще 4 руки у нас».

Відтак, Тернопільщина досі залишається з незатвердженим проектом перспективного плану формування територій громад. Це питання на сесії мало бути чи не основним. 15 територіальних громад вже підготували усі необхідні документи. Рішення сесії дало б їм можливість завершити процес об’єднання.

НАТАЛІЯ СТАНЬКОВСЬКА, міський голова Скалата:

«Нам випало щастя організувати територіальну громаду, першу в області і першу в Україні, ми надіємося. Але отака ситуація в обласній раді нас просто турбує. Для чого ці політичні ігри? Треба, в кінцевому результаті, думати не за себе, не за свій імідж, і не за феєрверки, а, найперше, за народ».  

ОЛЕГ КОХМАН, Великогаївський сільський голова:

«Надіялися, дійсно, побачити рішення, що утворена територіальна громада на сесії обласної ради, і через те ми тут. Я сьогодні планував провести ще свою сесію, доповісти людям, що все пройшло, як кажуть, прекрасно. Поки що чекаємо результату. Бачимо, сесія не відбулася. Чекаємо далі, все-таки, часу залишається дуже мало, до 15 серпня, щоб оголосити ці вибори».

 СМИХАЙЛО САВЧУК, селищний голова Гусятина:

«Ми звернемося, обов’язково, в Асоціацію міст, зберемо актив наших населених пунктів, ми тут приїхали сьогодні, є. Звернемося до Кабінету Міністрів, напряму відправимо наші подання, хай вони приймають рішення і усунуть обласну раду від того свавілля, що вони витворяють».  

Певну політичну складову у тому, що сесія не відбулася, вбачають і в облдержадміністрації.

ВІКТОР ШУМАДА, в.о. керівника апарату Тернопільської облдержадміністрації:

«Окремі депутати Тернопільської обласної ради розказували людям, що в селі закриють школу, в селі закриють сільську раду, в селі закриють навіть церкву. Люди, які були присутні, можуть підтвердити. Що все пропаде, все буде знищено. Громадам вже не можуть депутати напряму сказати, що я – проти вас, щоб ви були громадою. То просто не відвідують сесію».

Провести сесію найближчим часом, вважає Віктор Шумада,  вкрай важливо – щоб дати можливість громадам рухатися далі.

ВІКТОР ШУМАДА, в.о. керівника апарату Тернопільської облдержадміністрації:

«Якщо до 15 серпня ми підтримаємо, обласна рада, ті громади, які вже подали документи, в них можуть відбутись перші вибори до територіальної громади вже 25 жовтня. На сьогодні держава дала можливість, дала фінансовий ресурс, але ми повинні завершити цей процес децентралізації, завершити його формуванням, утворенням громад».

Окрім питання формування громад, на сесії депутати повинні були розглянути ще низку проектів.

СЕРГІЙ ТАРАШЕВСЬКИЙ, перший заступник голови обласної ради :

«Стояло питання змін до бюджету важливих, розподілення коштів по дорогах, субвенціях, екологічному фонду і капітальному будівництву. Не менш важливе питання, яке розглядалося о 10 годині на спільному засіданні комісій – це стратегічний план нашої області 2015-2020, тобто те, куди ми маємо рухатися, дорожня карта на 5 років. Перед тим було проведено засідання погоджувальної ради, на якому одноголосно представники всіх фракцій Тернопільської обласної ради підтвердили дату: 30 число, 10 година – це комісія, і 12 година – сесія обласної ради. Тому, хто міг би прийти, але не прийшов – ганьба».

Про дату та час проведення наступного засідання в облраді обіцяють повідомити згодом.

 

 

  • Те,що не відбулася сесія криміналу немає,а станом на сьогоднішній день керівництво облради а саме Тарашевського,Боберського давним давно потрібно гнати сраною мітлою ця компанія-злодії та аферисти.Приклад також можу навести по сесії Тернопільської районної рсади-так працює клуб по інтерес , потрібно протягнути питмання будь ласка плати і маєш,а для людей то це -бидло. Скільки можна цих неуків тримати при владі. Добродій Ящик голова земельної комісії-це категорія людей платиш робимо . Вся ця когорта пенсіонерів давним давно повинна була пройти люстрацію і відправлена в небуття.

залишіть коментар