Студенти хочуть зробити Тернопільщину привабливою для туристів

Автор:     Опубліковано: 8 Липня 2015 о 21:19    704 переглядів

Туристичне Тернопілля дещо поступається сусідам, зізнаються в департаменті розвитку туризму облдержадміністрації. Цю ситуацію вирішили змінити. Кажуть, можна шукати причини, чому так трапилося, а можна пропонувати цікаві туристичні продукти, які б вирізнили область з-поміж інших. До цього процесу залучили тернопільських студентів.

Почалося все з того, що взимку в облдержадміністрацію на практику прийшли студенти спеціальності «Туризм». Посадовці установи вирішили: здобуття досвіду  має бути результативним. І запропонували їм розробити презентації туристичних продуктів. Кажуть, сьогодні стан внутрішнього туризму бажає бути кращим й «свіжі» ідеї знадобляться завжди.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА:

«Дійсно роботи цікаві, ідеї цікаві. Їх потрібно трішки доопрацювати і, я думаю, після налагодження хорошої співпраці туроператорів з студентами, ми зможемо презентувати для України і для іноземних туристів дійсно цікаві туристичні продукти».

З 11-ти проектів обрали кращі. Автор «Файних Тернопільських ночей», Уляна, поєднала культурний, гастрономічний і пригодницький туризм. Адже переконана, у місті є де смачно поїсти, на що подивитися та як розважитися. Дівчина пропонує туристам почати екскурсію із залізничного вокзалу близько 19-ї години. Далі оглянути архітектурні пам’ятки Тернополя, які, каже, розміщені досить вдало – в самому центрі міста. Потім плавно перейти до дегустації смаколиків в оригінальних закладах харчування. А розважитись туристи зможуть наприкінці екскурсії, коли стемніє.

УЛЯНА ГАВРАДА, автор проекту «Файні Тернопільські ночі»:

«Вирішили долучити сюди кінну прогулянку. Тобто, якщо туристи схочуть відчути якийсь екстрім, вони зможуть самі верхи проїхатися біля озера, по дорозі там, по бруківці. Або ж можна проїхатись на нашій такій українській фірі».

Студентські проекти, які потребують мінімального доопрацювання, реалізують швидше, пояснює заступник директора департаменту розвитку туризму облдержадміністрації.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА:

«Найкращим результатом цього конкурсу – це, звичайно, не дипломи, не подарунки і не відзначення, а найкращим результатом це, звичайно, буде  втілення в життя от завдяки нашим туроператорам. І я думаю, що така співпраця налагоджується».

Назар Яворський каже, восени планують продовжити конкурс турпродуктів «Відкрий для себе Тернопілля». Тепер участь у ньому зможуть взяти не лише студенти, а й усі охочі.

залишіть коментар