Тернопільські фрі-файтери повернулися з чемпіонату світу у США

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2015 о 19:23    280 переглядів

Тернопільські фрі-файтери представляли Україну на чемпіонаті світу у США. Поєдинки відбувалися у штаті Невада. Днями спортсмени повернулися додому. 

Тернопільські фрі-файтери повернулися з чемпіонату світу. Змагання відбувалися в американському Лас-Вегасі. Микола Гринчук і Юрій Босий – представники тернопільського клубу «Характерник». Хлопці розповідають, під час поєдинків викладалися по максимуму. В результаті – Микола у четвірці найкращих фрі-файтерів світу у своїй ваговій категорії, а Юрій – володар бронзи.

ЮРІЙ БОСИЙ, спортсмен:

«Попередні відбори відбиралися кращі аматорські спортсмени змішаного стилю і, відповідно, вже їхали в складі збірної своїх країн. Відповідно, рівень дуже високий був».

МИКОЛА ГРИНЧУК, спортсмен:

«Програв хлопцю зі США, який посів перше місце. Але міг би бути чемпіоном і я. Тобто я не програв йому «в одну калітку», як кажуть. Був такий нормальний бій – два раунди, просто технічна помилка і… Перед тим я подолав португальця, ну не сказав би, що важко. Італійця на другий день взагалі дуже легко: два раунди, на третій він взагалі вже відмовився. Тобто технічний нокаут був».

Спортсмени зізнаються, виходити на ринг із прапором України було їм за честь.

МИКОЛА ГРИНЧУК, спортсмен:

«Ти ж представляєш честь своєї країни. Ми взагалі не виходили туди, щоб програвати».

Із поверненням додому та здобутими результатами спортсменів привітав голова облдержадміністрації. Степан Барна зазначив, фрі-файт на Тернопільщині розвиватимуть і  надалі. Адже  цей вид боротьби виховує не лише спортсменів, але й справжніх патріотів.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«По-перше, ми популяризуємо цей вид спорту. По-друге, ми даємо можливість проявитися спортсменам. По-третє, ми формуємо нову плеяду спортсменів, котрі можуть представляти Україну на світовому рівні. Ці хлопці вони ведуть так само фронт, фронт інформаційний. Вони показують Україну на весь світ».

До слова, участь у чемпіонаті світу з фрі-файту в США взяли спортсмени з трьох десятків країн. Тернополяни ж змогли представити Україну на цих змаганнях завдяки підтримці меценатів.

залишіть коментар