Тернопільські свободівці передали авто на Схід

Автор:     Опубліковано: 14 Липня 2015 о 20:19    407 переглядів

Представники Тернопільської міської організації ВО «Свобода»  та Тернопільської обласної ради передали автомобіль в зону Антитерористичної операції. Активісти розповідають, авто дістанеться батальйону «Січ», де його зараз потребують.

РОМАН НАВРОЦЬКИЙ, голова Тернопільської міської організації ВО «Свобода»:

«Ми цю інформацію маємо: що їм потрібно, в якій кількості і стараємся це все збирати терміново. Але автомобіль – це така річ, що вона не зашкодить. Даний автомобіль їде на базу батальйону «Січ», де вони базуються разом з карпатською «Січчю», і хлопці потребують там нашої допомоги».

Ідею свободівців підтримали в обласній раді. Там запевняють, потреби фронту стосуються кожного і до такої допомоги мають долучатися всі.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Гасло було, є і має залишитися: все для фронту, все для перемоги. Тому що ми бачимо, що ворог стоїть на нашій землі і ми повинні допомагати армії. Тепер ми робимо ще добру акцію, виділивши 30 000 гривень з цієї акції, ми капітально відремонтували 2 автомобілі для батальйону «Січ»: один автомобіль вже виїхав на позиції, другий автомобіль зараз буде посвячений і також виїжджає».

ОЛЕГ ЛЮБІНСЬКИЙ, депутат Тернопільської обласної ради (фракція ВО «Свобода»):

«Придбали цей автомобіль за кошти наших свободівців, прихильників нашої «Свободи». Всі по троху: міська організація, обласна рада виділила кошти на ремонт, на ремонт цих автомобілів, так що чим можемо – допомагаємо фронту. Всі долучаємся до тої справи, нашим добровільним батальйонам, які воюють в цій російсько-українській війні».

Окрім автомобіля, військові отримають і технічні прилади. Побратими з Чикаго передали для них біноклі, приціли та інші необхідні речі. Також в авто знайшлося місце медикаментам та продуктам, які в військових умовах для бійців є делікатесами.

РОМАН НАВРОЦЬКИЙ, голова Тернопільської міської організації ВО «Свобода»:

«Це є більше як 2 тисячі вареників, це є крупи, це є тушонки, це є закрутки різного роду, це є наше, українське сало. Відповідно такі речі, які не портяться, які ми знаєм, що 100 % доїдуть і хлопці отримають дану допомогу».

До слова, перед далекою дорогою автомобіль освятили.

залишіть коментар