Тернопільські волонтери зібрали для передової майже 30 тонн вантажу за тиждень

Автор:     Опубліковано: 10 Липня 2015 о 20:46    235 переглядів

Одяг, взуття, тактичні прилади – це те, що терміново потрібно близько 30 нашим бійцям у зоні АТО. Вони їх втратили внаслідок обстрілів у Донецькій області. Активісти волонтерської групи «Схід та Захід єдині» взялися допомогти воїнам. Вони зібрали все найнеобхідніше.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині»:

«Інформація зібрана: скільки бійців, які розміри взуття, які розміри камуфляжів. Всьо зібрано і всьо буде доставлено на протязі доби. Також ми веземо півтонни металолому, де з нього будуть зроблені душові кабіни. Всьо має бути там. Всьо не має лежати тут, у Тернополі. Нашо воно тут буде лежати в Тернополі на складах, якщо тут немає потреби, розумієте?».

На Сході, пояснює Василь Конько, в тіні – плюс 37 градусів. А бійцям – ще спекотніше, адже вони стоять на позиціях у важких бронежилетах і касках. Тому волонтери везуть також багато питної води. Кажуть, цього разу  приблизно 28 тонн вантажу їм вдалося назбирати всього за тиждень.

ІГОР КРОЧАК, прес-секретар волонтерської групи «Схід та Захід єдині»:

«Волонтерська група «Схід та Захід єдині» опікується більше, ніж 30-ма підрозділами і з’єднаннями Збройних сил України, добровольчими батальйонами різного підпорядкування. Там є як батальйони територіальної оборони, які замкнуті на Міністерство оборони, так і міліцейські батальйони».

Волонтери розповідають, зупинятись не збираються, а тому допомога від тернополян зайвою не буде. Контакти волонтерської групи можна знайти у соціальній мережі Фейсбук.

залишіть коментар