Тернопільський фестиваль «Файне місто» відвідали більше семи тисяч людей

Автор:     Опубліковано: 6 Липня 2015 о 19:18    947 переглядів

У Тернопільському аеропорту відбувся один із міжнародних рок-фестивалів – «Файне місто». Цьогоріч він тривав довше, а на сценах виступили більше 60-ти музичних гуртів не лише з України, а й світу.

 НАТАЛІЯ ЄДНАК, кореспондент ІНТБ:

«Фестиваль «Файне місто» вважається молодим, але незважаючи на це, впродовж кількох років збирає численну публіку. Основною відмінністю цього року є те, що він триває 3 дні, а не 2, як зазвичай».

Тернопільський аеропорт минулих вихідних перетворився на «Територію вільних людей». Третій рік поспіль фестиваль «Файне місто» тішить любителів рок-музики концертами гуртів з різних куточків України та Європи.

 РУСТАМ ЕРГЕШОВ, організатор фестивалю «Файне місто»:

«Цього року в нас збільшилась кількість відвідувачів втричі. Цього року в нас вже більше 7 тисяч відвідувачів. Втричі збільшилась територія фестивалю, безпосередньо наметове містечко, також фестивальна зона, музична зона, також зона комфорту для людей».

Не тільки музичні гості були із-за кордону. Чимало відвідувачів приїхали з Польщі, Росії, Білорусії, Грузії та Німеччини. Наметове містечко зайняло чималу територію, а окрім концертів, люди мали вибір і в інших розвагах.

ІННА, відвідувач фестивалю:

«Враження дуже гарні, фестиваль дуже гарний».

ВАДИМ, відвідувач фестивалю:

«Води немає. Тобто, реально помитись, треба йти шукати, стояти невідомо в якій черзі. Це мінус. Є палаточне містечко, яке, за гроші, скажімо так, решта – на всіх наплювати. По-перше, це раз. Друге – тут є місця, люди прийшли, селяться на городах реально, в якісь кукурудзі, в якісь картоплі непонятно де. Ніхто цього не регулює взагалі. Минулого року хоча б регулювали це. Ну, так – мінуси. А так – решта все кльово!».

АГАТА, відвідувач фестивалю:

«Дуже приємні, дуже  хороші люди. Привітні. Дуже смачне пиво, справді супер. У нас в Польщі нема такого смачного пива».

І гості, і організатори хочуть, аби тернопільський фестиваль став ще більшим та популярнішим. Розповідають, шанси у нього є.

 ЮРІЙ, відвідувач фестивалю:

«Хочу сказати, що минулого року я також був на фестивалі «Файне місто» і я насправді надіюся, що в Західній Україні фестиваль «Файне місто», і може, навіть і в всій Україні, тому що прерогатива для цього є, є всі шанси. Я дуже тішуся, що прекрасні люди тут зібралися. Напруга просто прекрасна – ви самі чуєте, і все чудово. Тобто організатори – молодці, волонтери – молодці».

 РУСТАМ ЄРГАШОВ, організатор фестивалю «Файне місто»:

«Все дуже добре. Нюанси тільки одні – збільшити територію, збільшити кількість людей, туристів в Тернопільській області. Також щоб фестиваль розширявся і був першим в Україні».

До речі, концерти фестивалю «Файне місто» відбувалися на чотирьох сценах в аеропорту «Тернопіль».

залишіть коментар