Тернополяни скаржаться на підтоплення під час дощу

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2015 о 11:39    752 переглядів

Потоки води на дорогах під час негоди у Тернополі – не рідкість. Та на деяких вулицях через опади утворюються мало не ріки. Як з цим бути, люди не знають. У такій «мокрій» ситуації опинилися і мешканці будинку на вулиці Над Яром, 8.   

Пані Наталя проживає в будинку, що на вулиці Над Яром, 8, майже два десятиліття. І протягом цього часу двір і територію навколо її будинку кожного разу під час дощу підтоплює.

НАТАЛЯ ШЕЛЕТИН, мешканка будинку на вулиці Над Яром, 8:

«Після дощу постійно течуть стічні води. Коли йде дощ, або після нього, я вийти з дому не можу. Годину, дві, три, тому що вода сягає по котики, часом по коліна. Коли йде дощ, отут ця вся місцевість залита від бордюра до бордюра водою».

До того, що у негоду дістатись до зупинки громадського транспорту, не замочивши ноги не вийде, жінка уже звикла. І навіть для цього придбала собі спеціальне взуття.   Каже, води стало ще більше, коли поряд звели новобудову.

НАТАЛЯ ШЕЛЕТИН, мешканка будинку на вулиці Над Яром, 8: 

«Вони собі поставили бруківку і зробили гарненьку канаву. Всьо тече нам у двір. Минулий рік текло і затікало аж у підвали»

Цьогоріч вода в підвали уже не потрапляє –  комунальники встановили вищий бордюр. Однак, повністю це проблеми не вирішило. Після дощу  навколо будинку води досі чимало. У міській  раді кажуть, чимало місць у Тернополі в негоду заливає водою через забруднені сміттям та листям дощові каналізації.  А  вулицю Над Яром і прилеглі до неї підтоплює, бо потрібен водовідвідний колектор.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«І цей колектор давно вже планується збудувати. Він дуже є необхідний. Він би вирішив дуже багато питань у цій частині міста. Ну але в зв’язку з тим, що велика вартість цього об’єкта, порядка 70-ти мільйонів вартість об’єкта. Зараз, на даний час, таких коштів у міській раді немає».

Андрій Дроздовський розповідає, цей колектор вирішив би проблеми водовідведення зі всього БАМу, частково Східного, Канади і центральної частини міста. Проте дороговартісність проекту змушує поки що шукати інший вихід із ситуації. Наприклад, думають над тим, аби частково відводити воду у побутову каналізацію.

залишіть коментар