Тернополяни вигадали комедійний серіал

Автор:     Опубліковано: 1 Липня 2015 о 19:24    981 переглядів

Аби заявити про себе на всю країну потрібно мати друзів, спільну ідею та трохи часу для її реалізації. Принаймні, такий рецепт успіху  чотирьох хлопців із Тернополя. 

Тернополяни зайняли третє місце у конкурсі «The Next Big Thing», який організував телеканал 1+1. Щоб взяти участь у ньому, потрібно було запропонувати ідею для серіалу. Мета цього медіапроекту – збільшення українського продукту у телепросторі. Тернополяни  запропонували ідею для комедійного серіалу «ЖЕК». Вона обійшла близько восьмиста конкурентів.

ІГОР НОВІНЧУК, виконав роль секретарки Тамари Георгіївни:

«В нашому серіалі ми розповідаємо про життя працівників ЖЕКу. Тому що всі ми, можливо, так часто не відвідуємо ЖЕК, тому що за комунальні постійно платимо в банках. Але це життя ми розкриваємо з гумористичної точки зору. Ну там є персонажі, які всі ми бачимо кожен день, які до нас по 5 разів на день кажуть «добрий день».

Події в серіалі розгортатимуться навколо кар’єристки, яка працювала в Міністерстві культури. Але, як кажуть автори, волею долі очолила ЖЕК. Загалом у процесі зйомок ролика задіяли всього близько десяти осіб. З техніки при цьому використовували лише фотоапарат та монопод.

ВІТАЛІЙ ПОВОЛОЦЬКИЙ, оператор, режисер ролика до серіалу «ЖЕК»:

«У нас був один день і сім локацій. Приходимо в квартиру, нам треба зняти бабцю. Ми дивимося так: тут світло якесь з вікна – добре, ще якоюсь лампочкою посвітили з другої сторони – всьо, картинка вже нам грає, відзняли. Біжимо на другу локацію. Пройшла година, на дворі хмари зайшли, всьо нам підходить, тіней нема. В принципі, кожна людина, яка має просто камеру вдома, може прийняти реальну участь у цьому конкурсі і навіть виграти його».

Посівши третє місце, хлопці продовжуватимуть втілення проекту у життя. Зокрема, працюватимуть над сюжетом і писатимуть сценарій усього сезону. А це, кажуть, близько 20-ти серій.

АНДРІЙ ЧОВГАН, автор ідеї для серіалу «ЖЕК»:

«Зібрались, написали, зняли, змонтували, відправили і – тадам! Третє, як на перший раз, я думаю, це шикарний результат, тому що там, я чув, люди закінчують спеціалізовані школи, вони на то вчаться -надцять років, вони їздять по фестивалях.  А тут такі собі 4 чувачка з Тернополя придумали, написали, зняли, приїхали і сказали, що можна і не вчитися багато років і не їздити по фестивалях».

Хлопці кажуть, отримали грошову винагороду та диплом, однак працювати у цьому напрямку далі, стимулює розуміння того, щоїхня ідея варта центральних телеканалів.

залишіть коментар