Тернополяни завершують зведення оборонних об’єктів

Автор:     Опубліковано: 27 Липня 2015 о 19:08    222 переглядів

На лінії фронту. Ще в середині квітня тернопільські будівельники приступили до зведення оборонних споруд на Сході. Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, області України мали спільно збудувати близько 300 фортифікаційних об’єктів – для підсилення обороноздатності. За Тернопільщиною закріпили 4: два поблизу міста Золоте та ще два – в районі Попасної, що на Луганщині.

ІВАН КРИСАК, перший заступник голови Тернопільської ОДА:

«Об’єкти згідно альбому, згідно формату 02, проекту, завершені, промежуточно здані комісії. Після цього Міністерство оборони довело ще додаткові завдання. Суть їх заключалася в тому, щоб укріпити окопи. Ми отримали завдання, підписали договір з Міністерством оборони».

Дві місцеві будівельні структури, кажуть в Тернопільській облдержадміністрації, вже завершили і ці завдання також. Загін будівельників ще однієї компанії виїхав на Схід днями.

ІВАН КРИСАК, перший заступник голови Тернопільської ОДА:

«Він найбільше постраждав. Під час будівництва були обстріли, була зруйнована частина деякої техніки. Але, на сьогоднішній день, вони зібралися, поїхали туди».

На завершення робіт, вважає Іван Крисак, будівельникам потрібно близько двох-трьох тижнів. Додамо, Тернопільщині держава виділила майже 10 мільйонів гривень на перший етап, та ще більше 3-ох – на додаткові роботи.

залишіть коментар