У «Парку здоров’я» тривають роботи

Автор:     Опубліковано: 30 Липня 2015 о 19:21    852 переглядів

Близько двох місяців частину парку «Загребелля» розчищають і вимощують там доріжки. Активно долучаються до процесу і місцеві мешканці.

Близько 600 гектарів сучасного парку «Загребелля» раніше займали городи. Сьогодні ж тут заповідна зона, на 9-ти гектарах якої тернополяни зможуть комфортно відпочивати. Адже на цій території облаштовують «Парк здоров’я». Зараз тут роблять пішохідні та велосипедні доріжки. Вже встановили вхідну арку. Згодом облаштують і майданчики: дитячий і спортивний.

МАР’ЯНА КОЛОМІЄЦЬ, кореспондент ІНТБ:

«Буковий ліс у парку – унікальний. Його висадили у 50-ті роки минулого століття. І саме тут встановлять перголу».

Дерев’яна альтанка в лісопарковій зоні сприятиме відпочинку та розслабленню тернополян, кажуть у міській раді.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Існує загальна філософія, що кожний мікрорайон міста, кожен житловий масив має мати свою відпочинкову зону. Розпочали ми в перші роки з центральної частини міста, тепер пішли на окраїни. Цього року, скажімо, вулиця Вишнівецького отримує бульвар Вишнівецького. Ті, хто живуть поруч із Куліша, буде бульвар Куліша. Така сама територія тут, поруч із вулицею Бережанською, поруч із житловим районом «Дружба».

Сергій Надал додає, «Парк здоров’я» передадуть на баланс комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку». Його працівники підтримуватимуть цю територію в належному стані.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Тернополяни живуть у казці, про яку навіть не знають, тому ми хочемо поступово це вичищати, ставити таблички. І людина, яка буде проходитися по цьому парку, побачить, скільки тут цікавих дерев, скільки цікавих рослин. Я думаю, це буде додаткова інформація і гордість за наше місто».

Відкрити для відвідувачів «Парк здоров’я» планують на День міста, 28 серпня.

залишіть коментар