У Тернополі час вручення дипломів

Автор:     Опубліковано: 3 Липня 2015 о 19:20    519 переглядів

У Тернополі студенти продовжують отримувати дипломи про закінчення навчальних закладів. Від сьогодні званням «випускники» можуть пишатися студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Їхнє навчання в цій освітній установі офіційно завершилося. Святкування педагогічний колектив і студенти розпочали літургією в новоосвяченому храмі. Тут випускники почули настановчі та вітальні слова від священиків  і мера міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ви сьогодні отримуєте дипломи державного взірця про закінчення освіти, але, незважаючи на те, що хтось із вас буде навчатися дальше у вузі чи піде працювати, всіх вас буде далі вчити життя, буде допомагати самовдосконалюватися. Тому, перше, що я бажаю вам усім – не зупинятися на досягнутому. Бажаю вам здоров’я, впертості, впевненості. Нехай збуваються всі ваші самі амбітні плани і задуми. І всім нам миру, спокою і великих Божих ласк».

Самі випускники відчувають, цей день – особливий для них, хоча, зізнаються, дещо сумний. Адже за роки навчання було все: посмішки, невдачі, успіхи, розчарування, злети, вдосконалення і на початках – незнайомі люди, які згодом стали друзями.

ОЛЕГ, випускник Галицького коледжу ім. В. Чорновола:

«Я думаю, сьогодні надзвичайний день в житті кожного з випускників. Насамперед, побажаю їм, напевно, гарно провести сьогоднішній день, незабутньо, сповнений емоцій. Побажаю їм також гарного життєвого шляху. Щоб вони надалі продовжували вчитися, збагачуватися знаннями».

ОКСАНА, випускниця Галицького коледжу ім. В. Чорновола:

«Є дуже хвилювання велике. Також переживання, якось розставання… Три роки провчилися з групою, з коледжем здружилися. Хороші викладачі були, дуже добре ставились, допомагали завжди і стали, як сім’я. Дійсно, тепер якось навіть трошки шкода йти звідси».

Телеканал ІНТБ бажає усім випускникам знайти себе в обраній професії та працювати на благо України!

залишіть коментар