У Тернополі придумали чим розважити дітей влітку

Автор:     Опубліковано: 6 Липня 2015 о 19:19    862 переглядів

Альтернативу відпочинку у таборах дітям організовує Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Там кажуть, працювати з малечею влітку у формі розваг, цікаво і самим.

 ОКСАНА МАКСИМЧАК, представник Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення:

« Це цикл заходів, розпочався він ще з 1-го червня, ми їх проводимо на всіх спортивних майданчиках міста. Тобто практично для всіх дітей, бажаючих, які хочуть провести свої літні канікули весело і спортивно, доєднуються до нас на майданчики, і ми з ними працюємо».

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення має партнерів, які допомагають з організацією, і подарунками. Спонсори, серед яких компанія «Колумбус», розповідають, що такі акції підтримують охоче.

ІГОР ВОНС, засновник та керівник компанії «Колумбус»:

«Підтримка соціальних ініціатив – це один з принципів роботи нашої компанії. Тому що проведення таких акцій, творчих, наукових, спортивних змагань, є дуже важливою в сьогоднішній день. Особливо, якщо це стосується дітей. Адже діти – це наше майбутнє. Для нас всіх є дуже важливим – чи буде наша нація рости фізично, морально здоровою».

Дітей, бажаючих взяти участь у спортивних змаганнях чимало. І вони зізнаються – такий відпочинок їм до вподоби.

НАЗАР:

«Сьогодні цікаві конкурси, естафети, і це весело».

МАКСИМ:

«Люблю спорт. Люблю віджиматись, підтягуватись. Мені сподобалось, я задоволений».

ІВАН:

«Мені подобаються ці естафети. Минулого разу тоже таке було».

СЕРГІЙ:

«Роздають різні подарунки: насоси, якщо на роверах, камери, різні флешки. А вчора були естафети біля літака, на Східному. Теж це були естафети на подарунки, роздавали зошити, арахіси різні, солодке. Сьогодні ми теж робили естафети – м’ячі передавали, на клюшках вели м’ячі. Ми поділились на 2 команди: «Тигри» і «Леви», і команди грають. Тут багато дітей, ми задоволені. І команди «Тигрів» і «Левів» теж задоволені, я думаю».

До речі, такі акції проводять в різних мікрорайонах Тернополя. Цього разу діти спортивно відпочивали на майданчику за адресою 15-го Квітня, 35.

залишіть коментар