У Тернополі впіймали «шкільного» злодія

Автор:     Опубліковано: 2 Липня 2015 о 20:42    564 переглядів

Дві судимості, кримінальне провадження, розшук у столиці – це те, чим може похвалитися 17-річний киянин, якого впіймали у Тернополі. Підозрюваного в крадіжках у навчальних закладах неодноразово фіксували камери спостереження.

 МАР’ЯНА СЕРЕДИНСЬКА, слідчий Тернопільського міського відділу міліції:

«Це, наприклад, міг сказати там прийти, що, мені потрібно записатися на секцію плавання. Скажіть як підійти, як знайти тренера, куда мені потрібно підійти. Відповідно, охоронці, які стояли на вході в приміщення в навчальні заклади довіряли особі. З віку він ніби молодий нормальний чоловік».

У роздягальнях шкіл та вишів злочинець знаходив з кимось спільну мову, спостерігав, де залишають особисті речі, після чого забирав їх. Крадене зловмисник здавав у ломбарди.

 МАР’ЯНА СЕРЕДИНСЬКА, слідчий Тернопільського міського відділу міліції:

« В зв’язку з тим, що особа, яка вчинила правопорушення була неповнолітньою – сама здійснювати реалізацію ювелірних виробів у ломбарді вона не мала змоги, тому, маючи повнолітніх знайомих, просила їх реалізувати викрадені речі, а саме: золоті вироби і мобільні телефони, під приводом того,  що дані речі належать йому або близьким родичам».

Поки триває слідство, неповнолітній злочинець знаходиться під вартою. Йому оголошено підозру за вчинення злочинів, передбачених част. 2 та 3,ст. 185 ККУ.

залишіть коментар