У Тернополі збирають настільні ігри для бійців АТО

Автор:     Опубліковано: 10 Липня 2015 о 20:46    441 переглядів

Вже декілька тижнів у Тернополі збирають настільні ігри для бійців АТО. Акцію започаткували у Тернопільській єпархії Української православної церкви Київського патріархату. Там розповідають: працюють у кількох напрямках допомоги військовим. Збирають одяг, засоби першої необхідності, ліки тощо. Є також, як самі його називають, і напрямок культурологічний.

ІРИНА СКОРОБОГАТА, прес-секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП:

«В цей напрямок ми включили збір настільних ігор. Вирішили започаткувати через те, що нам підказав військовий капелан наш, отець В’ячеслав Кізілов, що таки солдати, яких він відвідує на передовій, мають декілька хвилин часу, півгодини, годину, і хочуть такого своєрідного інтелектуального і емоційного розвантаження».  

Відтак, зібрана наразі партія ігор, каже Ірина Скоробагата, поїде на передову. Можливо, передаватимуть і бійцям, які перебувають у лікувальних закладах. Це вже залежить від того, скільки вдасться зібрати.

ІРИНА СКОРОБОГАТА, прес-секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП:

«Найчастіше нам приносили шахи, шахмати, нарди, лото, такі класичні ігри. Головоломки також є. Є навіть тетріс».

Приносити настільні ігри та головоломки можна безпосередньо у єпархію,з вівторка по п’ятницю, з 10-ї до 14-ї години, за адресою: вулиця Федьковича, 14.

 

 

залишіть коментар