У Зарваниці відкриють дитячий табір

Автор:     Опубліковано: 20 Липня 2015 о 22:05    1 184 переглядів

Близько 20-ти років цим приміщенням у Зарваниці користувались прочани для перепочинку або ночівлі. Проте стан будинку потребував оновлення. Допомогти покращити умови взялися активісти громадської організації «Тернопіль Європейський».

о.ОРЕСТ ПАВЛІСЬКИЙ, голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви:

«Молодіжна комісія, яка опікується цим будинком сама би нічого не зробила. Ми завжди знаємо, що Господь Бог нам дарує добрих людей і добрих покровителів. Я хочу подякувати Вам, Віталій Михайлович, Вашим працівникам, людям, які цих 2 чи 3 тижні усильно працювали».

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, Голова правління ГО «Тернопіль Європейський»:

«Спільно з о. Орестом, це була його ініціатива, він мене переконав, що потрібно трошки їм тут допомогти, обновити меблі, зробити невеличкі ремонти, наша громадська організація, вже не перший рік, в принципі, допомагаємо цьому дитячому будинку».

Тепер у приміщенні – сучасний ремонт і нові меблі. Є кухня, душові та санвузол. Відтак незабаром у Зарваниці відкриють літній табір. Діти зможуть відпочити тут не лише фізично, а й духовно.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, Голова правління ГО «Тернопіль Європейський»:

«Тут можуть бути, знаходитись в цьому таборі будь-хто, будь-які діти, але це моя особиста ініціатива, спільно, з отцем Орестом, щоб сюда ще організувати поїздку і відпочинок іменно для цих діток, чиї батьки загинули, і чиї батьки зараз воюють на Сході, захищають нашу державу».

Віталій Цимбалюк запевняє, що на цьому співпраця громадської організації із церквою не завершиться. Всіляко допомагати втілювати подібні благородні ідеї в життя будуть і надалі.

залишіть коментар