В одному із навчальних закладів Тернополя запрацював оновлений басейн

Автор:     Опубліковано: 9 Липня 2015 о 19:14    1 020 переглядів

У Тернопільському навчально-виховному закладі №35, який знаходиться на Дружбі, відновили басейн. Цей заклад відвідують діти від 2-х до 10-ти років. Басейном не користувалися майже десятиліття, хоча вихованці цього закладу, потребують уроків плавання чи не найбільше.

 ОКСАНА КУСЯК, директор Тернопільського навчально-виховного закладу №35:

«Навчальний заклад наш – він є ортопедичний. Тобто дітки з вадами опорно-рухового апарату. Не ДЦП, а такі якісь мілкіші, скажем вади опорно-рухового: сколіоз, плоскостопість… Це для діток дуже добре плавати. І крім того, це є загартування, таке загальне оздоровлення».

Розмір басейну 6 на 12 метрів. Тепер у ньому для малечі будуть проводити уроки з плавання. І вихованці, і працівники закладу таким оновленням задоволені. А батьки кажуть, для дітей – такі заняття  не лише  радість, а й користь.

ВАЛЕНТИНА ПАНАСЮК, голова батьківської ради при міському голові Тернополя:

«Із пропозицією ми виступили до начальника міської освіти з тим, щоб виділили хоча би один день в тиждень для інших діток, які хочуть поплавати в цьому басейні, щоб оздоровитись і бути фізично-здоровими. Адже здоров’я дитини – це здоров’я нашого майбутнього, нашої нації. Як каже народна мудрість: якщо хочеш зробити щось добре для людей – зроби в першу чергу добре для наших дітей».

 ОКСАНА КУСЯК, директор Тернопільського навчально-виховного закладу №35:

«Ви собі, певно, можете уявити, но треба відчути це. Коли ми перший раз завели діток в басейн – який це був писк щастя, це була така радість, на їхніх личках! То ж діти, вони ж не стримують емоцій».

На урочисте відкриття басейну прийшов міський голова Тернополя. Розповідає, в планах мерії є й інші подібні проекти, але це питання часу та коштів.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Витрати не такі значні, це в межах мільйона гривень, але повноцінний басейн, який можуть використовувати не тільки діти, які займаються тут в школі, але й сусідні будинки, і так дальше. Тому – це правильне рішення. В Тернополі є ще 2 заклади, які можуть бути потенційно басейнами. Але це питання вже 16-17-го року». 

Зараз у ТНВК № 35 та управлінні освіти думають над тим, щоб таки зробити басейн відкритим не лише для вихованців цього закладу.

залишіть коментар