В Зарваниці молодь з різних куточків України вивчатиме англійську

Автор:     Опубліковано: 10 Липня 2015 о 10:38    534 переглядів

Канікули – з користю. Протягом трьох тижнів, з 25 липня по 15 серпня, у Зарваниці діятиме благодійна літня школа англійської мови. Її учнями, розповідають організатори, стануть молоді люди віком від 15 до 20 років, чиї батьки зараз служать в зоні АТО, сироти та студенти Тернопільської духовної семінарії.

ІРИНА ІВАНКОВИЧ, екзекутивний директор товариства «Свята Софія» (США):

«Разом зі мною викладатимуть також дві інструкторки з Америки, які абсолютно не володіють українською мовою. Тому однією з вимог, власне, було, принаймні, мінімальне знання англійської мови для тих, які зголошувалися на цей табір. Програма дня передбачає три мовних блоки: два – вранці, один – після обіду. Навчання ведеться виключно англійською мовою. Програма є пристосована до трьох рівнів: початковий, середній і вищий». 

Передбачена також і релігійна програма, зокрема, богослужіння англійською мовою, вервечки, тощо. Крім того, на учасників табору чекають різноманітні заняття та екскурсії. Усі витрати організатори беруть на себе.

ІРИНА ІВАНКОВИЧ, екзекутивний директор товариства «Свята Софія» (США):

«Учасники навчаються, проживають, харчуються, подорожують безоплатно».

Богдан Щербина приїхав із Херсонщини. Хлопець розповідає:  учасником мовного табору вирішив стати, аби вдосконалити свої знання з англійської. Це, сподівається Богдан, наблизить його до того, чим хоче займатися в майбутньому.

БОГДАН ЩЕРБИНА, учасник мовної школи:

«До прикладу, я хочу бути сурдоперекладачем. І, щоб вийти на більш міжнародний рівень, треба знати іноземну мову. І саме заради цього я хочу вивчити, щоб в подальшому майбутньому можна було допомагати слабочуючим людям. Адже мої батьки є слабочуючими».

Загалом учасниками благодійної мовної школи стане трохи менше двох десятків осіб з Тернопільської, Львівської, Херсонської та Донецької областей.

 

 

залишіть коментар