Ветерани «Динамо» вдруге зіграли з кременецькою командою

Автор:     Опубліковано: 13 Липня 2015 о 21:22    930 переглядів

Матч київського «Динамо» та кременецької футбольної команди вперше відбувся у 1974 році. Минулих вихідних футболісти-ветерани цих команд знову зустрілись на полі.

 ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА:

«Я думаю, що це буде приємно – подивитися на легенд українського футболу. Повболівати, я думаю, і за них, і за своїх, тому що виступатимуть ветерани кременецького футболу. Ну, я вважаю, що спорт – це свято, це можливість отримати позитив, відпочити активно. Так що надіюся на дуже хороше сьогодні видовище».

Присвятили футбольний поєдинок у Кременці пам’яті полеглих воїнів «Небесної сотні» та бійців АТО, а зібрані за квитки кошти планують передати на потреби наших військових. На трибунах розмістились більше 3-х тисяч вболівальників, побачити гру приїхав і голова Тернопільської обласної державної адміністрації.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Мені приємно те, що наші футболісти, наші представники українського футболу, вони не просто приїхали з місією популяризації футболу, вони приїхали з місією підтримати українську армію, підтримати український здоровий дух і підтримати єдність України».

Ветерани київського «Динамо» кажуть, фізичною підготовкою гравців кременецької команди приємно здивувались з перших хвилин гри.

ОЛЕГ СОБУЦЬКИЙ, гравець «Динамо», співорганізатор матчу:

«Команда дуже, ми бачимо така гарно, збалансована, молодці. От ми сидимо якраз з нашим керівником команди з Віктором Івановичем, він каже, що хлопці молодці. Почали дуже жваво, є взаємодія, ми бачимо. Молодці, молодці».

 ВІКТОР ХЛУС, гравець «Динамо»:

«Видно, что команда мобильная, настроена очень хорошо. Так что, ждем от того, будет матч очень хороший».

Футболісти розповідають, товариський матч зіграли з задоволенням, а глядачі мали на що подивитись. Закінчилась гра з рахунком 3:1 на користь команди-легенди.

залишіть коментар