Військові запрошують на службу за контрактом

Автор:     Опубліковано: 31 Липня 2015 о 22:40    460 переглядів

На території Тернопільської області є 4 військові частини. В одній із них розміщена 44-та окрема артилерійська бригада. Її командир запрошує чоловіків і жінок на військову службу за контрактом на різні спеціальності. Тут, каже, існує можливість кар’єрного росту.

СЕРГІЙ БАРАНОВ, командир 44-ї окремої артилерійської бригади:

«Наприклад, від солдата… сержантом бути в такій категорії, а не бути офіцером, то вплоть до старшини Збройних сил, головного старшини Збройних сил України. Кар’єрний ріст досить високий. Людина може при вивченні іноземних мов приймати участь в міжнародних тактичних навчаннях, проходити службу за кордоном».

Окрім того, обласний військовий комісар розповідає, після укладання контракту військовослужбовець отримує одноразову грошову допомогу.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату:

«Солдати отримують 8 мінімальних заробітніх плат. Це приблизно 8,5 тисяч. Сержанти отримують 9 мінімальних заробітніх плат. Це приблизно 10 тисяч із лишнім. І офіцери отримують 10 мінімальних заробітніх плат. Це 12 180 гривень».

Що ж до заробітної плати, то наразі контрактники отримують мінімум 3 тисячі гривень, зазначає Володимир Катинський. Якщо ж вони потрапляють у зону проведення Антитерористичної операції, то сума автоматично подвоюється. Окрім того, йдучи у відпустку, контрактник отримує кошти на оздоровлення.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату:

«Контрактники мають і вихідні, і свята, і відпустки. Відпустка залежить від кількості служби. Тобто контрактники, які прослужили до 10-ти років, мають відпустку 30 діб. До 15-ти років – 35 діб. До 20-ти років – 40 діб і понад 20 років – мають відпустку до 45 діб».

Також запрошують на службу людей, котрі перебуватимуть у пункті постійної дислокації бригади. Наприклад, пожежників.

залишіть коментар