Вулиця Живова, в районі автовокзалу, на капітальному ремонті

Автор:     Опубліковано: 8 Липня 2015 о 21:20    300 переглядів

Тепла погода сприяє ремонту доріг у Тернополі. Зокрема, роботи розпочалися на вулиці Живова. Ділянку від виїзду з автовокзалу до вулиці Оболоня відремонтують капітально. Наразі облаштовують дощову каналізацію.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Протяжність траси більше 150 метрів. На даний час підготовлено під прокладання труб більше 90 метрів. Влаштуємо 4 додаткові решітки, колодязі дощоприймальні, які забезпечать нам поверхневий відвід води. Ґрунтові води, якщо ви зауважили, дуже близько до поверхні землі. Напевне, на глибині метрів 80.  Трошки нам сповільнює рух».

Проте, якщо погода і далі буде сприятливою, каже Олег Вітик, до 24 липня роботи на вулиці Живова завершать. Також тут повністю замінять асфальтне покриття.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Ми не прив’язуємося до нового автовокзалу. В нас у плані на 2 роки була розбита вулиця Живова. Ми попереднього року зробили ділянку справа від нас. Так що ми йдемо по плану. Але якщо воно співпадає з оновленням автовокзалу, то ми дуже раді»».

У зв’язку з ремонтними роботами, рух транспорту на цій ділянці ускладнений. Тому в міській раді просять водіїв бути обачними. До того ж, частково змінили рух громадського транспорту. Тролейбус номер 3 курсувати не буде, а 5-ий їздитиме Руською, Пирогова, Гоголя без заїзду на Живова. Також не заїжджатимуть на цю вулицю маршрутки під номером 5 і 31. Усі інші замість зупинки біля автовокзалу, здійснюватимуть її на вулиці Стадникової. Деталі часткових змін руху громадського транспорту можна дізнатися на сайті міської ради: www.rada.te.ua

 

залишіть коментар