Вимушених переселенців запрошують у подорож по Дністру

Автор:     Опубліковано: 7 Липня 2015 о 19:31    367 переглядів

Вимушених переселенців та тих, чиї батьки постраждали під час АТО запрошують у подорож по Дністру. Помилуватися мальовничими краєвидами Тернопільщини під час дводенного сплаву пропонують в одній із місцевих громадських організацій.

ІРИНА НЕСТЮК, голова однієї з громадських організацій:

«Таким чином молоді люди віком від 14 до 35 років матимуть змогу ознайомитися з нашими такими гарними краєвидами, з нашою природою на Дністрі, поспілкуватися з однодумцями, з ровесниками. Це їм допоможе їм краще себе почувати в нашій області, можливо, знайти якихось нових друзів, отримати нові враження».

Відбудеться сплав в кінці місяця, орієнтовно, 25 та 26 липня. Участь у ньому, запевняють організатори, безкоштовна.

ІРИНА НЕСТЮК, голова однієї з громадських організацій:

«Цей захід підтримується департаментом сімї, молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації. Виділяються кошти на проведення і на всі автобусні перевезення, харчування. Таким чином, учасники взагалі нічого не оплачують».

Зголошуватися на сплав можна до 15 липня. Детальна інформація про подорож Дністром є у соціальних мережах, кажуть організатори. Кожен охочий має змогу заповнити електронну форму, після чого з ним зв’яжуться волонтери. Також можна звертатися за адресою: вулиця Йосипа Сліпого, 3, кабінет № 2.

 

 

залишіть коментар