Частину вулиці Тролейбусної капітально відремонтують

Автор:     Опубліковано: 20 Серпня 2015 о 18:58    379 переглядів

Від сьогодні вулицю Тролейбусну частково перекриють. Її почали капітально ремонтувати. Загалом, розповідає начальник відділу технагляду Олег Вітик, у Тернополі є багато вулиць, які потребують серйозних змін.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Але зі всіх вулиць вибираємо, в першу чергу, магістральні, які забезпечуюють перевіз пасажирів, які особливо нагружені громадським транспортом. У тому числі і вулиця Тролейбусна, яка потребує капітального ремонту вся. Робимо першу чергу цього року. І на наступні роки, якщо все буде добре, я думаю, її потрібно завершити повністю, аж включаючи до Бережанської».

Цього року капітально ремонтуватимуть ділянку від тролейбусного депо до вулиці Будного. Тут уже почали зривати старий бордюрний камінь. Згодом ремонтуватимуть і проїжджу частину дороги. Загалом, каже Олег Вітик, ціна проекту – п’ять із половиною мільйонів гривень.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Передбачено заміну бордюрного каменю, заміну дорожнього одягу, верхнього шару дорожнього одягу, облаштування зупинок громадського транспорту і, звичайно, облаштування організації дорожнього руху. Це мається на увазі і знаки, і розмітка».

Мінімум два тижні рух громадського транспорту на цій ділянці дороги змінювати не будуть. Адже поки що ремонтуватимуть бордюри. Капремонт вулиці Тролейбусної планують завершити до 12 жовтня. Проте, сприятливі погодні умови, дозволять зробити це швидше.

 

залишіть коментар