Через поведінку фанатів суддя зупинив матч між ФК «Тернопіль» і «Нивою»

Автор:     Опубліковано: 17 Серпня 2015 о 19:27    318 переглядів

На центральному стадіоні напередодні відбулося сьоме в історії обох команд тернопільське дербі. Футбольні клуби «Тернопіль» та «Нива» знову намагались довести, хто на полі кращий. У першому таймі кілька цікавих моментів було, і біля воріт господарів поля, і біля воріт гостей. Проте, в першій половині гри жодній з команд відкрити рахунок не вдалося.

РОМАН ТОЛОЧКО, головний тренер ФК «Нива»:

«Дербі – воно, звичайно, дербі. Любого масштабу воно дербі. Але як такої гри, на протязі 2-х таймів практично не було. Було дуже багато боротьби. Напевно, що команда суперника нам все-таки десь зуміла нав’язати цю боротьбу. Ми намагалися десь по-іншому. Тобто, грати хотіли десь за рахунок швидкості, флангових, тобто, проходів, прострілів».

Після перерви гра виявилась цікавішою. Вже на перших хвилинах другого тайму забили, єдиний в цьому матчі, гол. №4 футбольного клубу «Тернопіль» – Сергій Атласюк, з пенальті, влучив у ворота «Ниви». Протягом матчу арбітр з Миколаєва – Андрій Кузьмін періодично вручав гравцям обох команд жовті картки-попередження. Була навіть одна червона – півзахисника «Ниви» під 43-ім номером – Ігора Озарківа вилучили з поля.

РОМАН ТОЛОЧКО, головний тренер ФК «Нива»:

«Як на мене, дуже багато жовтих карточок суддя надавав. Не знаю чому, ну, але. Як такої гри дуже не було, я не думаю, що вона дуже сподобалась вболівальникам гра, ну але результат досягла команда, з чим я її  і вітаю».

А от тренер ФК «Тернопіль» – Василь Івегеш розповідає, коли готувалися до матчу, то налаштовували себе, в першу чергу, на те, щоб «вистояти» перший тайм.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Ми вивчали цю команду, дивились. Ми знали, що перший тайм, якщо ми витримаєм, то другий тайм нам вже буде легше. На футбольне поле в нас вийшли 4 молоді: це 95-96 рік. Це мене радує. То шо я вам говорив, що десь вони вийдуть: Соколовський, Дорі, Кривий. Ці люди десь мусять шось показати. І, ви бачте, сьогодні вистояли проти такої команди практично, де кожна фамілія шось говорить в українському футболі. В загальному, якби не той прикрий в кінці інцидент, то таких питань би не було».

Прикрий інцидент, про який говорить головний тренер ФК «Тернопіль» – це своєрідне димове шоу, яке влаштували вболівальники «Ниви». На 88-й хвилині матчу суддя змушений був його зупинити, бо димова завіса та гучні постріли петард не дали можливості гравцям продовжити боротьбу за м’яч. Враховуючи вимушену паузу, арбітр додав 9 хвилин, але на результат дербі це не вплинуло. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

 

залишіть коментар