Діти з Лисичанська гостювали на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 10 Серпня 2015 о 19:52    368 переглядів

Класний керівник одинадцятого класу однієї зі шкіл у Лисичанську розповідає, минулого разу дітям на Тернопільщині дуже сподобалось. Тому, коли випала можливість приїхати знову – навіть не сумнівались.

ВІРА ГУСЦОВА, класний керівник:

«Запросив нас на Тернопільщину минулого разу отець Іван Гуня, який прийшов в мій клас і запропонував дітям відвідати, різдвяні канікули провести на Тернопільщині. Вони побували в сім’ях Борщівщини, відвідали печери, Камянець-Подільський, Зарваницю. Враження були, знаєте, що слів не вистачить, щоб сказати, які в них були враження. Ну, найперше речення, яке сказали діти батькам: «Мама, какие здесь хорошие люди

Школярі зізнаються, ще на Сході подружились із бійцями батальйону «Тернопіль». Там вони часто спілкувались, вітали один-одного зі святами. Говорять, що таке спілкування було корисним, як для школярів, так і для бійців.

СВІТЛАНА ГРАНКОВСЬКА, учениця 11-го класу:

«Ми познайомились давно, завдяки Вірі Володимирівні. В нас було спочатку просто зустріч, просто години спілкування, ми влаштовували різні конкурси. Було дуже цікаво. Після поїздки взимку з’явилось дуже багато бажаючих поїхати у цю поїздку».

ДМИТРО ГАЙТКО, голова Тернопільської міської організації ветеранів АТО:

«Для нас – це також великий досвід то, що ви приїхали. Досвід не в тому, що ми маєм що показати, а ми хочем і на вас подивитися. Ми хочем обмінятися якимось спілкуванням. У нас розбіжнюючих є дуже багато, але об’єднуючих в нас є набагато більше».

Окрім екскурсій Тернопільщиною, школярі зі Сходу побували у Карпатах. Враженнями діляться охоче.

ТАМАРА БІЛОКОНСЬКА, учениця 11-го класу:

«Ми подолали багато кілометрів пішки. 24 кілометри до гори Синяк. Це просто непередаваєме відчуття, це просто втома, але і така ейфорія, радість, коли ми бачили пів України з гори Синяк – це немає просто слів. І я дуже вдячна, що є такі люди, які доказують, що Схід і Захід разом, і що Україна дійсно неподільна».

Такі поїздки і справді є дуже корисною справою, вважає міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Завдяки ініціативі хлопців з батальйону «Тернопіль», діти з Лисичанська разом з їхньою вчителькою побували в Тернополі. Вони відвідали і інші цікаві місця Західної України, але приємно, що були саме тут у нас в Тернополі. Це ще раз показує, що у нашому різноманітті є наша справді сила».

залишіть коментар