Дорога для військових капеланів у зоні АТО буде легшою

Автор:     Опубліковано: 10 Серпня 2015 о 19:51    306 переглядів

Є 10 військових капеланів Тернопільської області, розповідає отець В’ячеслав Кізілов. І щоби вони могли з легкістю пересуватися в зоні проведення АТО, їм передали і освятили автомобіль.

отець В’ЯЧЕСЛАВ КІЗІЛОВ, старший військовий капелан Тернопільської області:

«Джип Галлопер – це вона легка в переміщенні. Чому? Тому що задній і передній привод – все працює. Це і пісок, це і болото. Вона вийде в любій ситуації, знаєте. Так би мовити, не застрягне. Оце саме головне, що потрібно саме на передовій, бо коли дощ впав і ти не можеш тою машиною ні виїхати, ні заїхати – це проблема».

В’ячеслав Кізілов зізнається, хлопці на передовій завжди чекають приїзду священиків. Адже для них – це, перш за все, цінні настанови.Каже, військові в зоні проведення АТО потребують справжніх духівників, які дадуть відповіді на запитання та усунуть різні душевні потрясіння та протиріччя. І цей автомобіль допоможе священикам здійснювати їхню місію.

отець В’ЯЧЕСЛАВ КІЗІЛОВ, старший військовий капелан Тернопільської області:

«Це була допомога наших друзів із Кременця і ми її ремонтували цього разу. Багато людей, які приклалися. Ще багато планів є».

Окрім автомобіля, капелани повезуть для військових водоочисний фільтр. Завдяки ньому вони зможуть пити воду з річок і забруднених водойм, зазначає отець В’ячеслав. Уже днями духівники відправляться у 1-ий козацький батальйон  і 44-у окрему артбригаду.

залишіть коментар