Героя Андрія Капчура провели в останню путь у рідному селі Забойки

Автор:     Опубліковано: 19 Серпня 2015 о 19:50    1 479 переглядів

Андрію Капчуру – було 35. Більше, як півроку, рідні не втрачали надії зустріти свого Героя живим. Нещодавно з’ясувалось, він віддав своє життя у бою під Дебальцевим ще 25-го січня. Сьогодні провести бійця 128 гірсько-піхотної бригади в останню путь зібралось чимало знайомих та незнайомих людей.

ІВАН СКАЛЬКО, друг Андрія Капчура:

«Андрій був хорошим другом. Ми довго з ним дружили. Сьогодні якраз виповнюється рік, як ми останній раз бачилися з ним. Ми їздили до нього в Закарпаття, возили бронежилети. Досить була хороша людина».

Андрія мобілізували у червні минулого року. А вже в серпні, після навчань у Мукачево, він ніс службу у зоні АТО. До призову, Андрій працював на приватному підприємстві у сусідньому селі, де виготовляв меблі. Одруженим не був, виховувався у багатодітній сім’ї, де звик до праці та поваги до людей, розповідають односельчани.

МАРІЯ ПАЛИГА, сільський голова Почапинської сільської ради:

«Він був добрим, скромним, завжди допомагав друзям, відкликався на любу біду, тому що так його виховали батьки. Він одним з перших пішов захищати нашу країну від чужої навали. Я хочу подякувати батькам, і всім тим батькам і матерям, які виховали таких дітей, що першими патріотами відгукнулись на захист нашої країни. Я думаю, що наше село буде гордитися своїми Героями, адже Герої не вмирають, вони вічно будуть жити в наших серцях. Ми ніколи його не забудемо. І низький уклін мамі, батькам. І велике співчуття від громади».

До слова, у Забойках це вже другий похорон Героя, який загинув на Сході. 4-го лютого тут попрощались із Дмитром Заплітним, який також був бійцем 128-ї гірсько-піхотної бригади.

Вічна пам’ять усім полеглим Героям.

залишіть коментар