Храмовий празник відзначили у церкві Успіння Пресвятої Богородиці

Автор:     Опубліковано: 28 Серпня 2015 о 19:25    492 переглядів

Успіння Пресвятої Богородиці, яке відзначають 28-го серпня, вважається одним із найбільших 12-ти свят у році. Це день смерті Діви Марії – Матері Божої. Для християн це свято має подвійний зміст, адже скорбота поєднується із впевненістю у тому, що тіло Марії, разом із душею, було взято на небо.

п. МАРІЯ, с. Біла:

«Я відзначаю це свято кожен рік – День міста, а особливо, 28 серпня і 21 вересня – це Пресвятої Богородиці. Сьогодні так як день смерті її, а 21-го вона народилася. То це дуже велике свято для нашої сім’ї, для нашої родини».

А от пан Степан розповідає, пам’ятає, як раніше люди пішки йшли десятки кілометрів, щоб потрапити на це свято до церкви. Каже, попри те, що зараз все набагато простіше – людей таки менше.

п. СТЕПАН, м. Тернопіль:

«Традиція в мене одна каждий рік – прийти на храмовий празник, на святу літургію. Колись тут дуже було багато народу, тут на дорозі. Багато. Перекривали навіть шлях, щоб не їздили. Зараз чомусь ці традиції трошки притухають. Напевно, що майже на каждому подвір’ї є церква, як кажуть, всі мають свою церкву, але ці традиції треба підтримувати  обов’язково. Раз в рік можна прийти сюди».

Міський голова Тернополя також відвідав храм Успіння Пресвятої Богородиці.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Хочу тернополян всіх привітати з, по-перше, з празником Успіння Пресвятої Богородиці, привітати з Днем міста. Побажати всім миру, благополуччя, міцного здоров’я, хай здійсняються всі мрії і побажання! Побажати сьогодні гарного святкового настрою, гарного відпочинку. Тому що на три дні, починаючи з сьогоднішнього дня і по неділю включно, є цілий ряд святкових урочистостей, гарних заходів. Тому гарно провести час, гарно відпочити, набратися сил для того, щоб з понеділка з новими силами приступати до нової праці».

залишіть коментар