На другому «Гаражному розпродажі» зібрали близько 50 тисяч гривень

Автор:     Опубліковано: 31 Серпня 2015 о 22:05    336 переглядів

В «Об’єднанні «Самопоміч» запевняють, «Гаражний розпродаж» – це хороший спосіб допомогти бійцям АТО. Нагадаємо, вперше такий ярмарок активісти громадської організації проводили у травні. Тоді до нього долучилось чимало городян. Цього разу тернополяни були ще більш активними і принесли ще більше речей.

ОЛЕГ НИТКА, заст. голови міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Цінова політика абсолютно різна. Речі фактично є дуже, дуже добротні речі, які продаються за досить низькими цінами. Багато підприємців, які займаються певним видом діяльності, надали товари. Зокрема, там, годинники, які коштують по 2000 гривень, в нас можна придбати їх за 300-350гривень. Також ми хочемо всім подякувати, абсолютно всім, хто приніс, адже зробили невеличкий вклад, ну, скажем, в нашу спільну перемогу майбутню».

А ще активісти кажуть, попри все різноманіття товарів «Гаражного розпродажу», є й такі, що залишаються незмінними.

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, організатор гаражного розпродажу, активіст міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Ми спеціально просили хлопців з Сходу, щоб розписали нам прапори, які ми теж на аукціонах продаємо. Також всякі атрибути воєнні, які вони нам передають саме з АТО, ми теж стараємся продавати».

Як і під час першого розпродажу, найбільшою популярністю серед покупців, користувалась побутова техніка.

АНДРІЙ ШКУЛА, учасник ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Минулого «Гаражного розпродажу» якраз техніка принесла, ну, чи не найбільшу суму, якщо дивитися по столах. Цього разу тернополяни тоже принесли телефони, принесли різні музичні аудіо пристрої, багато роутерів, маршрутизаторів. Навіть радіо є. Штук 5 хтось приніс. Нові».

У свою чергу, тернополяни задоволені можливістю знайти для себе щось потрібне за помірну ціну і, таким чином, допомогти військовим.

ІГОР, м. Збараж:

«- Ось. Ось дві колонки старих, але вони в нормальному стані, бачте? Вони ще були з патефоном, але той патефон вже не робочий, я взяв самі колонки. Їх як підключити до підсилювача – вони будуть гарно грати.

–         Задоволені?

–         Так. 50 гривень за них дав».

ГАЛИНА, м. Тернопіль:

«Саме головне, що ці гроші підуть для того, щоб ми допомогли нашим бійцям. Я сама військовослужбовець. З нашої частини, якої вже нема, на жаль. Я все це знаю добре. Тяжко. Сумно, переживаю і сподіваюсь, що все в цьому житті поміняється і на краще в нашій державі».

Цього разу на «Гаражному розпродажі» вдалося зібрали близько 50 тисяч гривень. А це, до слова, на 5 тисяч більше, ніж перший раз. Організатори ярмарку обіцяють за виручені гроші купити позашляховик для бійців 53-ї бригади.

 

залишіть коментар