На «Дружбі» будують тролейбусну лінію

Автор:     Опубліковано: 6 Серпня 2015 о 20:35    425 переглядів

На густонаселеному масиві «Дружба» облаштовують тролейбусну лінію. Невдовзі «рогатий» курсуватиме вулицями Бережанська – Лучаківського – Будного – Тролейбусна. Тут уже встановили опори, днями до них почнуть кріпити кронштейни. Опісля проведуть самі електролінії, по яких рухатиметься тролейбус. Ці вулиці освітять, а на Лучаківського облаштують заїзну кишеню та зупинку з навісом.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Це – мала архітектурна споруда, якщо правильно її назвати. Це – павільйончик для пасажирів із лавочками, смітниками та розкладом руху. Там обов’язково треба буде робити заїзну кишеню. Через те, що тролейбус є більш габаритним видом транспорту і, щоб, коли він зупиниться для посадки-висадки пасажирів не було заторів».

По проектно-кошторисній документації облаштування тролейбусної лінії вартує близько 2,5  млн. гривень, каже Ігор Мединський.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:      

«Лінія по вулиці Бережанська – Лучаківського – Будного – Тролейбусна буде завершена до 22 серпня. І до, фактично, Дня міста по цій ліній зможуть вже курсувати тролейбуси».

Попередньо, зазначає Ігор Мединський, це буде тролейбус під номером 2. Хоча, питання ще узгоджують. Що ж до тролейбусної лінії на Східному, то в міській раді планують побудувати її до кінця жовтня. Після цього розроблятимуть проект лінії електропередач для тролейбусів на вулиці Бродівській. За словами Ігоря Мединського, її будуватимуть у 2016-му році.

 

залишіть коментар