На вулиці Володимира Великого, 1 і 7 оновили дитячі майданчики

Автор:     Опубліковано: 3 Серпня 2015 о 19:24    237 переглядів

У дворах на вулиці Володимира Великого, 1 і 7 встановлюють дитячі майданчики. Дітлахи вже можуть розважатися на нових гірках і гойдалках. Юля з однорічною Софійкою більшість часу  проводять на свіжому повітрі. Тому молодій мамі важливо, аби на дитячому майданчику її доньці було безпечно та цікаво. Адже, розповідає, раніше у дворі Володимира Великого, 1 всі гойдалки були поламані.

ЮЛЯ, мешканка будинку на вулиці Володимира Великого:

«Ми дуже чекали на ці качелі, тому що, бачите, в нас великий двір, а дуже мало є де дітей покатати».

Міський голова Тернополя стверджує, потреба в дитячих майданчиках дійсно є. Цього року запланували виготовити і встановити 20 таких комплектів із гірок і  гойдалок. Сім дворів уже ними облаштовані. Решту встановлять протягом серпня. До слова, вартість одного такого дитячого майданчика близько 23 тисяч гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Хоча, ми вже крім цих 20-ти маємо ще щонайменше 10 звернень від мешканців від різних будинків, де вони просять такі майданчики їм поставити. Я думаю, що нам вдасться ще додатково добавити певну суму коштів, скільки буде максимально можливо, щоб зробити ці майданчики і встановити. Особливо, протягом серпня-вересня, поки ще тепло, поки ще діти мають можливість гратися на вулиці».

Мешканці будинків часто просять встановити додаткові гойдалки. За словами Сергія Надала, це можливо.  Проте, в межах суми, яку виділили на ці потреби. Додає, хороший приклад показали мешканці будинків на вулиці Галицькій, 52 і 54. Нагадаємо, там люди взяли ініціативу у свої руки і спільними зусиллями з ЖЕКом і міською радою облаштували майданчик для дітей.

залишіть коментар