Наприкінці серпня тернополян чекає спортивний відпочинок

Автор:     Опубліковано: 12 Серпня 2015 о 19:48    305 переглядів

У Тернополі продовжують створювати умови для любителів різних видів спорту. Зокрема, наприкінці серпня в парку «Топільче» урочисто відкриють новий об’єкт – екстрім-парк. Усіх, хто має необхідне спорядження, запрошують спробувати свої сили.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту:

«Якщо в інших містах він значно менших розмірів, то він у нас буде більших розмірів. Не хочемо замахуватися на звання найбільшого в Західній Україні, але майданчик буде великий. Буде багато конструкцій. І скейтери, роллери і bmxери знайдуть там кожен своє місце».

Традиційним уже є проведення на тернопільському ставі міжнародних змагань із водних видів спорту. Цьогоріч з 28-го по 30-е серпня тут відбуватиметься Східноєвропейський Кубок з аквабайку. Очікують гостей із Литви, Польщі та інших країн.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту:

«Досі приймаємо заявки. Вже зголосилося, по суті, 30 спортсменів, 20 мотоциклів. Очікуємо, що наших учасників буде десь порядка біля 40-ка учасників».

У ті ж дні у Тернополі змагатимуться і за Кубок міського голови з повітроплавання. Микола Круть зазначає, на участь у змаганнях вже зголосилися чотири екіпажі. Проте, прийом заявок продовжується.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту:

«Польоти спортсменів тернополяни зможуть спостерігати зранку до години дев’ятої. І вечором з 17:00 до 20:00».

Окрім основної програми Кубка з повітроплавання, для тернополян обіцяють організувати і довільні польоти на аеростатах. Ймовірно, прикріплена до каната куля підійматиметься на певну висоту вгору і зависатиме там на 5-7 хвилин.

залишіть коментар