Ніна Матвієнко привезе у Тернопіль благодійну музичну програму

Автор:     Опубліковано: 21 Серпня 2015 о 19:50    378 переглядів

У День державного прапора, 23 серпня, святкові дійства відбуватимуться в центрі міста та на Співочому полі. Зокрема, об 11 годині тернополян запрошують в Український дім «Перемога». Тут розпочнеться третій художньо-мистецький пленер «Палітра святкового міста», який триватиме декілька днів.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови:

«Саме в цей час будуть виставлені роботи дитячі, якими ми започатковуємо дитячу галерею місць».

Після урочистостей до Дня державного прапора, тернополян запрошують на презентацію книги «Невідомий Тернопіль». Захід відбудеться теж у «Перемозі», о пів на другу дня.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови:

«Книга Ярослава Гулька. Книга людини, яка прожила в цьому місті. Йому 85 років, можете уявити собі, людина щось побачила в житті. Це перша книга з українським поглядом на історію міста Тернопіль. Цікава журналістськими розслідуваннями. І, відверто скажу, ми залишили її без купюр».

Учасники Всеукраїнського «Фольк-фесту» йтимуть на Співоче поле пішою ходою центральними вулицями міста. Уже там о 15:30 відбудеться його урочисте відкриття. Фестиваль триватиме до пізнього вечора.

У День Незалежності, 24 серпня, о 15:00 на «Дружбі» урочисто відкриють «Парк здоров’я». У цей самий час на Театральний майдан запрошують дітей. Для них обіцяють програму з іграми, несподіваними подарунками та сюрпризами. Олександр Смик попереджає, місце проведення концерту за участю Ніни Матвієнко змінили. Відбудеться він на Співочому полі о 18 годині.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови:

«Проект досить таки цікавий «Україна – єдина». Цей проект вона асоціює як благодійний. Тобто, буде проводитися збір коштів. І безпосередньо будуть передані ці кошти вибраній особі, яка потребує в них. Хто бере ще участь? Євгенія Власова, гурт «Дзвони».

25 серпня о 18 годині урочисто відкриють оновлений бульвар Вишневецького. 27-го продовжать готуватися до Дня міста.

СНХ: ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови

«Урочисто відкриваємо спортивний майданчик на бульварі Данила Галицького. Відкриваємо оновлений еко-центр на бульварі Данила Галицького».

Олександр Смик зазначає, із 23 по 30 серпня у парку Національного відродження діятиме вже звична для тернополян локація «Галицької дефіляди». Отож, у вихідні тернополяни та гості міста матимуть нагоду відпочити та відволіктися від буденних справ.

залишіть коментар