Одна з будівельних компаній Тернополя показала приклад для наслідування

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2015 о 22:13    554 переглядів

Що діти люблять гратися на свіжому повітрі, зізнається сама малеча. Їм подобаються гірки, сходинки, якими можна підійматися все вище та вище. На новому дитячому майданчику, що на вулиці Березовій, 14, з друзями грається Майя.

МАЙЯ, грається на новому майданчику:

«У мене ще є інша площадка. Немає там качель, таких як тут і багато чого не було там, що тут є».

Тут є все необхідне для відпочинку дітей просто неба: комплекс з гірками та вежами, велика пісочниця, машинка, карусель і гойдалка. Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначає, мерія, надаючи документи на початок будівництва, вимагає, аби на території було місце для дитячих або спортивних майданчиків.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Але поряд із цим є будівельники, які роблять це на власний розсуд, за власні кошти, не чекаючи якихось завдань чи вказівок. Це, власне, є приклад для всього бізнесу в Тернополі, як би це мало в Тернополі робитися. І тоді ми будемо бачити щасливих, усміхнених дітей, тоді будемо знати, що батьки впевнені, що їхні діти відпочивають тут, на дитячому майданчику, а не бігають десь у кущах чи займаються якимись дурницями».

Окрім того, розповідає директор компанії, яка спорудила цей майданчик, місце для ігор огородили. Аби дітлахам було безпечно та комфортно.

СВЯТОСЛАВ ЛЕБОНТОВ, директор будівельної компанії:

«Ми спеціально зробили огорожу для того, аби батьки не переживали, відпускаючи своїх діток на вулицю. І, мабуть, це ще питання санітарії, адже є проблема, на жаль, з песиками, котиками. Тому ми огородили і, я вважаю, що це добре, і пропоную всім будівельникам так робити».

У міській раді сподіваються, цей чудовий приклад соціального партнерства підтримають і інші будівельні компанії Тернополя.

  • Хороший піар.Ще б будівельник відновив дорожнє покриття сусідніх будинків прокладаючи кабель електропередач,відвів дощову воду з критих автостоянок котра руйнує підпірну стіну сусіднього будинку і т.д.

залишіть коментар