Отримати субсидії значно простіше, ніж думає більшість тернополян

Автор:     Опубліковано: 21 Серпня 2015 о 18:55    289 переглядів

У Тернополі вже кілька місяців допомагають зрозуміти всім охочим тонкощі отримання субсидій. Консультанти «Народного фронту» кажуть,  таку  державну компенсацію можуть мати більшість людей, а кваліфіковані спеціалісти безкоштовно пояснять будь-які нюанси.

ЛЮДМИЛА РИЖЕВСЬКА, консультант по субсидіях від «Народного фронту»:

«Основні питання людей – це те чи присвояться їм субсидії. Вони не впевнені у тому. Можливо, держава не настільки розказує про субсидії. Тому що багато людей насправді бояться. Бояться, думають, що їх оштрафують, вони не знають, що вже штрафи відмінено. Субсидії дуже упростили. Подати може велика кількість людей».

Пані Людмила каже, якщо раніше зі 100 людей, 20 могли мати субсидії, то зараз ситуація набагато краща – зі 100 осіб часто лише 2-м можна відмовити в наданні такої державної підтримки. До того ж, розповідає консультант, багато людей не в змозі самостійно зрозуміти деякі питання, які легко можна вирішити.

МИРОСЛАВ РИМАР, тернополянин:

«Даже, ми от, в податкову ходили тому, що жінка – приватний підприємець, вона проживає, ну, приписана на цій квартирі, на яку оформляється субсидія. Нам розказали, що потрібно дуже багато документів, і потрібно піднімати дуже багато, як-би там, всього-всього-всього, а оказується, що там нічого нам не потрібно тому, шо… тому шо не потрібно. Дуже хороша консультація. Професійна, ну, грамотна. І дуже багато питань, які назріли до цього часу, коли мали оформляти субсидію, тільки що я їх вирішив».

Останнім часом з’явилося чимало нововведень у схемі отримання субсидії, які тільки спростили процес, говорить Людмила Рижевська. А у зв’язку з тим, що ціни на комунальні послуги зросли, збільшився й розмір субсидії. І додає, незважаючи на це, люди повинні сплачувати тільки ту суму, яку можуть – обов’язковий платіж від свого доходу.

ЛЮДМИЛА РИЖЕВСЬКА, консультант по субсидіях від «Народного фронту»:

«Є обов’язковий платіж, вирахуваний кожній людині. Людина не буде платити більше, навіть якщо газ буде по 7, по 9, чи по 20 гривень. Людей це не повинно хвилювати. Тому що в них є тільки норма, яку вони можуть платити. І більше вони платити не будуть, незважаючи від того чи піднялась ціна на світло, чи піднялась ціна на ЖЕК, чи піднялась ціна на газ».

Тому, запевняють консультанти, якщо навіть у вас є сумніви щодо того чи дадуть вам субсидію – подавати документи на її отримання варто. А відповіді на всі ваші запитання можна отримати за адресою в Тернополі: вулиця І. Франка, 11.

залишіть коментар