Тернопільські картингісти знову мають власну трасу

Автор:     Опубліковано: 10 Серпня 2015 о 19:53    544 переглядів

У парку «Топільче» минулих вихідних випробували нову картингову трасу. Картинг, як спорт, у Тернополі з’явився у 60-х роках минулого століття, розповідає Валерій Повсятовський. Тоді цю трасу побудували любителі. Але не маючи можливості доглядати за нею на відповідному рівні – її занедбали.

ВАЛЕРІЙ ПОВСЯТОВСЬКИЙ, завідувач спортивно-технічного відділу ТОКЦНТТШУМ: 

«Це, якщо розібратися, що це не дешевий вид заняття, то це дуже-дуже відповідально і дуже важливо. Крім того, картинговий спорт саме розвинутий саме в західних регіонах, і тому ми маємо надію, що Тернопіль, так як він знаходиться в радіусі 150 км. до будь-якого обласного центру, буде центром картингового спорту на західних територіях, тай, напевно, що і в Україні, зокрема».

Опікуватись трасою буде обласний науковий центр учнівської молоді. Картингісти розповідають, що такий спорт не всім підійде, а ті, хто вже випробував нову трасу, нею задоволені.

ТАРАС НОВОСЯДЛИЙ, 12 років:

«Адреналін. Коли їдеш – багато адреналіну, і це мені дуже подобається. Але інколи можна дуже його боятися. Мені нова траса дуже подобається. Вона трохи важка, але якщо деякий час покататися, то воно дає дуже велике задоволення».

Відновили картингову трасу у Тернополі за кошти приватного інвестора. На це витратили 5 мільйонів гривень. Проте, для повного облаштування території ще необхідно трохи зусиль.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми звертаємось з проханням, якщо буде можливість – ми готові забрати всі шини, які є в Тернопільській області навкруги. Тому що для того, щоб облаштувати треба порядка не менше двох тисяч шин. Вони тут знадобляться. Звичайно, ще буде додатковий благоустрій зроблений і в плані, зробити на цій території, де насипана земля. Тут вже можна. Бачте, зроблена територія, де буде змагання для авіамоделювання. Парк отримає, по суті, нове життя, новий стимул, нові види спорту, які вже багато років занепадали. Зараз маємо можливість їх спільно відродити»

До слова, довжина картингової траси у Тернополі становить 720 метрів і вона відповідає всім стандартам картингового спорту.

залишіть коментар