Тернопільські правоохоронці знову вирушили в зону АТО

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2015 о 22:14    214 переглядів

Замінити колег у зону АТО поїхали майже півсотні тернопільських правоохоронців. У складі зведеного загону – добровольці з різних підрозділів обласного управління міліції та міськрайвідділів області. Серед бійців є такі, хто вирушає в зону АТО, вперше. Проте, більшість із них уже мають такий досвід. На Сході міліціонери нестимуть службу протягом місяця. А проводжати їх у дорогу прийшли друзі та колеги, рідні та близькі.

ІВАННА ПИРІЖОК, дружина правоохоронця:

«Це вже не перший раз. Це він вже їде третій раз. Хвилююся, як завжди. Переживання завжди є. Надіюся, що все буде добре. Чекаю вдома живим, здоровим. Батьки хвилююються, всі хвилються, але надіюся, що все буде добре».

З настановами до правоохоронців звернувся начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Бачите, останній місяць трошки «колотить», загострена ситуація і як не най час, то якраз наша допомога зараз потрібна, дуже серйозно потрібна».

Побажав бійцям щасливого повернення і голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Кожен із них є Героєм, тому що ми попали в нелегкий час. Але, хлопці, для вас має бути впевненість в одному: що саме завдяки тому, що ви там є, наші близькі можуть спокійно ходити по місту Тернополю, наші діти можуть спокійно ходити чи підуть сьогодні в садочок і школу. І ми можемо спокійно почуватися в Тернопільській області».

Від імені 95-річного ветерана Миколи Кононова, голова тернопільської ветеранської організації вручив бійцям подарунки – ліхтарі. І побажав їм легкої служби. Самі правоохоронці кажуть, настрій – бойовий. Особовий склад повністю забезпечений формою, транспортом і паливом. Благословенні молитвами священнослужителів, бійці вирушили боронити східні рубежі держави.

залишіть коментар