Тернопільські рятувальники отримали подарунок від польських колег

Автор:     Опубліковано: 12 Серпня 2015 о 19:54    356 переглядів

Тернопільські рятувальники отримали у подарунок від польських колег пожежно-технічний автомобіль. Він призначений для ліквідації дорожньо-транспортних пригод та наслідків аварій, чи інших надзвичайних ситуацій, пов’язаних із обвалом конструкцій.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника УДСНС в області з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю:

«Цей автомобіль обладнаний лебідкою – для витягання, для блокування та буксирування автомобілів. Обладнаний краном-маніпулятором для того, щоб витягнути або підняти важкі предмети та обладнаний мачтою для освітлення місця події у нічний час».

Цей автомобіль, розповідають рятувальники, не новий, але технічно-справний. У ньому є основне обладнання для ліквідації великих конструкцій. А от відсіки для механізованих інструментів, кажуть в обласному управлінні державної служби надзвичайних ситуацій, доведеться укомплектувати самим.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника УДСНС в області з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю:

«Там буде знаходитись механізований інструмент, гідравлічне та пневматичне обладнання,інструменти, призначені для рятувальних операцій».

До слова, передаючи пожежно-технічний транспорт тернопільським колегам, польські рятувальники побажали їм якнайменше ситуацій, де б він згодився.

залишіть коментар