Тернопільським військовим вручили почесні нагороди

Автор:     Опубліковано: 28 Серпня 2015 о 19:25    581 переглядів

На День міста та храмове свято дев’ятеро військових із Тернополя одержали почесні нагороди. Троє із них несли оборону в донецькому аеропорту, а 6-ро – виконували важкі бойові завдання у зоні АТО.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Митрополит Андрей Шептицький сказав наступні слова: добрий християнин зобов’язаний бути добрим патріотом. В нас, Владико, таких багато патріотів. В нас більш, як 3 000 хлопців-тернополян виконують свій священний обов’язок захисту нашої Вітчизни, захисту наших домівок і нашого миру.

СНХ.ДИКТОР (їхній. Просто звук, а на картинці нагородження тих військових): «За проявлену особисту мужність, стійкість та рішучість, виявлені при виконанні при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, у ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, нижче поіменованих військовослужбовців нагородити(пер)солдата Заблоцького Юрія Михайловича».

ЮРІЙ ЗАБЛОЦЬКИЙ, нагороджений солдат:

«Я сподіваюсь, в історії України за оборону донецького аеропорта і за оборону – це будуть останні медалі. Будуть за визволення – Луганська, Донецька, Криму і за взяття Москви».

Окрім Юрія Заблоцького, нагрудними знаками за оборону донецького аеропорту нагородили також солдата Петра Бурака та сержанта Ігоря Войцехівського. А ще відзнаки за вірність військовій присязі та виконання бойових завдань отримали шестеро учасників антитерористичної операції: Юрій Баран, Віктор Карп’як, Ігор Лівінський, Роман Логінський, Роман Люлька, Михайло Проць.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В цей день, сьогодні, наші думки, наші серця і наші молитви поруч з нашими хлопцями і дівчатами там, на східному фронті. Нехай Господь благословляє нашу працю і нашу боротьбу.  

До слова, крім військових, з нагоди 475-річчя Тернополя, подяку і благословення від Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава,  одержали голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна та міський голова Тернополя Сергій Надал.

залишіть коментар