У Тернополі пунктів прийому використаних батарейок стало більше

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2015 о 21:27    941 переглядів

Громадське об’єднання «Самопоміч» запускає унікальний проект «Еко-Тернопіль». У його рамках збиратимуть і утилізовуватимуть використані батарейки.

Німецькі вчені дослідили, одна «пальчикова» батарейка здатна отруїти хімічними сполуками та важкими металами ґрунт в радіусі 17-ти метрів. Як стверджують активісти «Самопомочі», започаткований ними проект «Еко-Тернопіль» дасть змогу врятувати місто від «повзучого забруднення», причиною якого є неконтрольоване захоронення або спалювання використаних батарейок. Кажуть,  це – початок комплексної програми екологічного захисту Тернополя та організації людей для вирішення еко-проблем міста.

ПАВЛО БОЙКО, учасник ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Безпечна утилізація та поглиблення переробки відходів – один із найважливіших пунктів програми об’єднання «Самопоміч». Ми розуміємо, що сучасне, розвинуте місто не може бути без здорової екології. Більше того, наш проект – це приклад, як люди можуть самостійно об’єднуватися для допомоги своєму місту, громаді. Проект «Еко-Тернопіль» – це ідеологія «Самопомочі» у дії».

Учасник «Самопомочі», Олег Мороченець, розповідає, в них є домовленість із львівським підприємством, котре займається утилізацією використаних батарейок, без шкоди для здоров’я. Тому активісти громадського об’єднання закликають не викидати їх у смітники, а відносити у пункти збору.

ПАВЛО БОЙКО, учасник ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Ми переконані, що тернополяни долучаться до екологічних проектів «Самопомочі», адже у відповідальному місті мають бути відповідальні люди».

Використані батарейки можна здати у чотирьох пунктах прийому. В магазині «Неотек», що на вулиці Руська, 9. У торгівельному центрі «HOME EXPRESS» на вулиці Чумацька, 1а. Також батарейки приймуть у торгільному центрі «Гермес», Київська, 10б та у кафе «Вареники тут», що в «Подолянах».

залишіть коментар