У Тернополі відбувся Кубок «Аляски» з дворового футболу

Автор:     Опубліковано: 25 Серпня 2015 о 19:09    916 переглядів

Днями справжні спортивні баталії вирували у дворі 15-го квітня, 35. Тут любителі дворового футболу змагалися за Кубок «Аляски». Титул чемпіона прагнули отримати 7 команд. У складі кожної – максимум 8 гравців: п’ятеро в основному складі, троє – в запасі. До слова, футбольні змагання присвятили Дню Незалежності України.

ПАВЛО ГРЕЧНИЙ, учасник турніру-кубка «Аляски»:

«Цей турнір складається з двох груп. В одній групі 4 команди, а в другій – три, бо, на жаль, одна не прийшла. Отже, правила – прості. Виходять із групи дві команди, потім два плей-офа, тобто, чверть фінали і переможці з цих двох противостоянь – це будуть фіналісти. І за 3, 4 місця».

Футбол – це не просто гра, а школа, яка загартовує молодих людей. Тут вони вчаться командного духу і набувають вміння гідно перемагати, переконаний один із партнерів проведення Кубка «Аляски» Ігор Вонс. Каже, по-доброму заздрить цим юнакам, адже згадує часи, коли сам грав у футбол. До того ж, такі заходи – це завжди багато позитивних емоцій, як для учасників, так і для глядачів. Адже підтримати своїх фаворитів прийшли і найменші вболівальники.

ІГОР ВОНС, керівник ПП «Колумбус»:

«Компанія «Колумбус» завжди підтримує такі міроприємства, заходи. Мистецькі заходи, спортивні, розважальні. Особливо, якщо це має відношення до дітей чи юнацтва. Адже ми розуміємо, що це є, свого роду, вклад у майбутнє».

Молодь потрібно залучати до активного відпочинку, здорового способу життя та загартування. З цією метою, зазначають співорганізатори, і провели ці змагання.

АНДРІЙ ГАЗИЛИШИН, директор ПП «Медіа-Т»:

«Не всі вони стануть професіоналами, не всі вони стануть олімпійськими чемпіонами, але любов до спорту в них залишиться. Вони, думаю, будуть до того схильні, будуть так само грати, як і я. Мені вже скоро 50, але нічого, бігаю».

Кубок «Аляски» із дворового футболу здобула команда «Подоляни». «Фортуна» посіла друге місце. Третє та четверте завоювали «Канада» та «Наві» відповідно. Усі вони та команди, яким цьогоріч пощастило менше, отримали кубки, грамоти та подарунки від партнерів спортивного заходу.

 

залишіть коментар