У Тернополі відкрили оновлений бульвар Дмитра Вишневецького

Автор:     Опубліковано: 26 Серпня 2015 о 20:32    1 583 переглядів

На «Алясці» урочисто відкрили новий і для багатьох довгоочікуваний бульвар Дмитра Вишневецького. Роботи тут тривали більше трьох місяців. А сума, в яку обійшовся бульвар, –  це понад 5 мільйонів гривень. Раніше це місце було зовсім не придатне для відпочинку.

ОКСАНА, прийшла на відкриття бульвару:

«Мені друг сказав, що тут будують і я прийшла, подивилась, але там ще не можна було йти. Але потім почекали, запиталися, коли буде відкриття, і прийшли сьогодні. Було пусто. Була тут трава тільки, і тут було пусто. Нічого не було, була доріжка і все».

РОМАН і КАТРУСЯ, прийшли на відкриття бульвару:

«Нічого не було. Була проста стежечка і нічого не було такого. Та подобається все. От дитині подобається все. І горки і все, що тут побудували. Тепер буде мати дитина, де гратися».

Відкриваючи оновлений бульвар Дмитра Вишневецького, діти разом із міським головою Сергієм Надалом урочисто перерізали стрічку. Потім священики освятили його. Після цього малеча разом із батьками з нетерпінням очікували ввімкнення нового фонтану. До слова, у вечірній час працюватиме підсвічування.

Після реконструкції великий дитячий майданчик, відпочинкова зона та фонтан наповнили бульвар змістом, говорить міський голова Сергій Надал. До того ж, тут зробили і пішохідні ділянки. Ними відпочинкову зону з’єднали з вулицями Курбаса та Симоненка. Також встановили нове вуличне освітлення, якого раніше тут взагалі не було.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Люди задоволені бульваром, люди задоволені дворами, які зробили. Але, скажімо, є ще двори, які не зремонтовані. І люди просять, треба доробити ще ці двори, а треба ще доробити сполучення між дворами. Тобто, як тільки з’являється новий бульвар, зразу видно, що є поруч із ним. Якщо воно в гіршому стані, то одразу кидається в очі. І це також потрібно доробляти, але це вже, напевно, перспектива наступних років».

Місця для відпочинку повинні бути не лише в центральній частині міста, зауважує Сергій Надал. Приклад цьому – бульвар Дмитра Вишневецького на «Алясці». З часом поблизу 28-ї школи планують оновити і спортивний майданчик.

 

залишіть коментар