У Тернополі відкрили парк для екстремалів

Автор:     Опубліковано: 31 Серпня 2015 о 22:05    1 237 переглядів

Тернопільські екстремали нарешті мають власне місце для відпочинку та розваг. Екстримом з відповідними умовами відтепер можна займатися у парку «Топільче».

НАТАЛІЯ ЄДНАК, кореспондент ІНТБ:

«Любителі екстремальних видів спорту тепер мають де відпочити і в Тернополі. На відкритті відбуваються змагання, учасники з’їхалися з різних куточків України».

Розмір екстрим-майданчику – 20 на 40 квадратних метрів. Фігури різного типу та відповідні конструкції в учасників змагань викликають захоплення.

СЕРГІЙ, м. Хмельницький:

«Подобається, що він є – це, по-перше. По-друге, він великий. По-третє, ніби в непоганому місці. По-четверте, в Хмельницькому такого нема».

ОЛЕКСАНДР, м. Івано-Франківськ:

«Приїхав на відкриття прекрасного скейт-парку. Він вийшов доволі гарний, з гарним покриттям. Всі фігури більш-менш якісні, порівняно з іншими містами західної України, цей скейт-парк самий кращий. Тут дуже круті фігури, яких не було в інших містах західної України. В центральній Україні це більш розвинуто, все швидше будується. Дуже гарно, що його побудували в ті строки, які і обіцяли».

Задоволені таким парком не лише скейтери, а й велосипедисти. Кажуть, раді, що нарешті мають спеціальне місце для розваг. Адже до цього свій «екстрим-транспорт» доводилось випробовувати у не зовсім підходящих місцях.

АРСЕН, м. Тернопіль:

«Я проводив до цього час в Співочому полі, в яру катався, на горбах стрибав. А тепер є, де стрибати. З друзями познайомився тутво. Ну, тобто, в мене вражень купа, навіть не можна передати так на словах». 

РОМАН, м. Тернопіль:

«Коли були тільки квотери і цей фанбокс – то ще так було. А коли поставили пірамідку – то, тіпа, ліпше. Але народу багато».

А ще тернопільські екстремали зазначають, новий екстрим-парк – теж і їхня заслуга.

ЛЕОНІД, учасник ініціативної групи:

«Ініціативна група скейтерів, екстремалів, БМХ-ерів роллерів звернулась до міської ради. Останній раз це було в грудні. Ми неодноразово, впродовж багатьох років звертались, але останній раз це було в грудні. І міська рада пішла нам назустріч, пообіцяла зробити скейтпарк. В нас було кілька зустрічей щодо його проекту, місця розміщення. Ми дійшли спільної думки, і от, нарешті, цей скейт-парк побудували і зараз ми проводимо змагання».

Нагадаємо, спочатку такий парк планували побудувати на  оновленому бульварі Куліша, що на «Алясці». Але місцеві любителі екстриму таку ініціативу забракували. Тоді було вирішено облаштувати екстрим-майданчик у парку «Топільче», неподалік тенісних кортів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми мали багато скарг від тернополян, які жалілися  на те, що люди катаються на скейтах, на велосипедах, на пам’ятнику Шевченка, в центрі міста, заважають. А люди з іншого боку, молоді люди, які хотіли цим займатись – не мали, де займатися подібним спортом. Такі екстремальні види спорту є чудовою заміною для алкоголю, для тютюну. Чудове місце проведення часу для молоді. І, сподіваємся, що він буде завжди наповнений і люди будуть задоволені».

До речі, у перспективі екстрим-парк планують огородити, встановити освітлення та відеоспостереження.

залишіть коментар