У Тернополі водій маршрутки насмерть збив жінку

Автор:     Опубліковано: 25 Серпня 2015 о 19:08    289 переглядів

На вулиці Степана Бандери, в районі Збаразького кільця, водій маршрутки збив жінку. До моменту зіткнення, каже чоловік, людину не бачив. І що щось іде не так, зрозумів тоді, коли відчув удар. Після цього одразу ж зупинився.

ВАСИЛЬ ЦАПИК, водій маршрутки:

«Кажуть, що їхав я і он там, де мітла, я її не бачив. Кажуть, що вона на проїжджу частину вийшла і все. Я зразу зупинився, розумієте? От де перед, а де зад? І зразу я зупинився».

ОЛЕГ ВОЛОЩУК, пасажир маршрутки:

«Всі пасажири, які були в маршрутці даній, почали кричати, що зупиніться, тому що ви людину якусь тягнете за собою. Після цього всі вийшли з маршрутки. Пасажири, які були в даній маршрутці, пробували надавати медичну допомогу, першу медичну допомогу, але, на жаль».

Пан Олег викликав бригаду швидкої медичної допомоги та міліцію. Там кажуть, повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду отримали близько пів десятої ранку.

ЄВГЕН БОБЕЦЬКИЙ, начальник сектору моніторингу та юридичного забезпечення УДАІ в Тернопільській області:

«Виїхавши на місце події, було встановлено, що водій маршрутного таксі №15 здійснив наїзд на техпрацівника ЖЕКу, яка знаходилася в світловідбиваючому жакеті. Від отриманих травм дана працівниця загинула на місці події. Смерть констатувала бригада швидкої медичної допомоги».

Наразі, обставини ранкової дорожньо-транспортної пригоди встановлює слідство.

  • Допоки водії будуть працювати по суміцництву касирами, контролерами і т.п – такі випадки будуть час від часу траплятися. Пора вже дати цьому якийсь лад.

залишіть коментар