У Тернополі запрацювала нова тролейбусна лінія

Автор:     Опубліковано: 31 Серпня 2015 о 22:07    326 переглядів

Одинадцятий маршрут тролейбуса, який з’єднує «Дружбу» з БАМом, тепер має нову лінію. Від сьогодні «рогаті» курсуватимуть ще й вулицями Лучаківського, Будного та Тролейбусною. Тестування нового маршруту пройшло успішно.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Будівництво було почате на початку серпня місяця, і 26-го числа так, як ми обіцяли, ми завершили її. Але от якраз на протязі тих декількох днів ми її тестуємо. Щодо організації дорожнього руху, то є деякі моменти, де буде передбачатись і розширення, і пристосування вулиці Лучаківського до такого навантаженого руху, бо ця вулиця не була безпосередньо запроектована, як вулиця з транспортними магістралями».

Для зручності пасажирів, біля повороту на вулицю Лучаківського, зробили додаткову зупинку на вимогу. Нова тролейбусна лінія не остання, яку ще цього року планують відкрити у Тернополі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«За останніх пару років рухомий склад оновлено практично на 30%. 22 тролейбуса, які стали нові на лінію. Зараз ми чекаємо в вересні-жовтні ще 4 тролейбуси, які будуть в Тернополі. Тому що їх треба ставити на нові тролейбусні лінії. Розпочаті вже роботи підготовчі по будівництву третьої тролейбусної лінії на Східному масиві, яка має сполучити вулицю Протасевича, вулицю Лесі Українки і вулицю Довженка».

 

залишіть коментар