У Тернополі завершують капремонт вулиці Живова

Автор:     Опубліковано: 11 Серпня 2015 о 19:33    330 переглядів

Капремонт вулиці Живова у розпалі. Роботи на ділянці дороги від виїзду з автовокзалу до вулиці Оболоня тривають довше місяця.  Втім, сьогодні ремонт уже на стадії завершення. Тут проклали дощову каналізацію. У міській раді сподіваються, це вирішить проблему водовідведення. Як відомо, під час потужних дощів цю територію сильно підтоплює. Причиною називають ґрунтові води, які знаходяться на глибині усього 80-ти метрів.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Тому ми й влаштовували систему водовідведення. Прокладено більше 150-ти метрів дощової каналізації. Так що будемо надіятися, що це дасть позитивний ефект у вирішенні водовідведення в даному мікрорайоні».

Через велику інтенсивність руху транспорту ремонтувати дорогу тут досить важко.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Трошки було ускладнено, тому що ширина вулиці була звужена практично на 11 метрів».

Проте, з наступного тижня рух транспорту на цій ділянці дороги нормалізується. Тут відновлять близько пів сотні паркомісць для приватних автомобілів і зупинку громадського транспорту. Нагадаємо, капітальний ремонт вулиці Живова розпочався ще минулого року. Тоді зробили лише одну частину дороги, а цьогоріч роботи продовжили.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Влаштовано армовану подушку на ділянці гальмування автобусів та громадського  транспорту. І сьогодні ми вкладаємо вирівнюючий шар. Якщо погода дозволить стабілізації, я думаю, день-два і ми цього тижня завершимо повністю вулицю Живова».

Олег Вітик також зауважив, що капітальний ремонт мали завершити до 23 серпня. Але роботи вдалось виконати швидше.

 

залишіть коментар