У Тернополі збоченець знущався над 11-річною дівчинкою

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2015 о 21:28    710 переглядів

До працівників міського відділу внутрішніх справ звернулася 35-річна тернополянка. Жінка повідомила, що 32-річний співмешканець декілька місяців знущався над її 11-річною донькою.

СЕРГІЙ ОСАДЦЯ, т. в. о. першого заступника начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«Як встановлено в ході досудового розслідування, громадянин Грузії, який протягом останнього періоду часу постійно проживає на території області, впродовж останніх декількох місяців, застосовуючи психологічне та моральне насильство щодо малолітньої дитини, задовольняв свою статеву пристрасть неприроднім шляхом».

У Тернопіль чоловік приїхав у пошуках заробітку. Невдовзі познайомився з мешканкою обласного центру, яка виховувала двох дітей. Згодом у пари народилося третє маля. Правоохоронці повідомляють, чоловік часто залишався вдома з дітьми. Мати ж навіть не підозрювала, що живе зі збоченцем. Як встановили під час розслідування, дівчинка почала потерпала від знущань вітчима ще з минулої осені. Увесь цей час чоловік залякував її, аби вона мовчала про злочин. Боячись побоїв, дитина терпіла усі знущання дорослого. Однак, згодом вона наважилася розповісти усе сусідці, а та одразу повідомила приголомшливу новину матері дівчинки.

СЕРГІЙ ОСАДЦЯ, т. в. о. першого заступника начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Слідчим відділом Тернопільського міського відділу розпочато досудове розслідування за зверненням жительки міста Тернополя щодо неправомірних і неприпустимих дій її співмешканця щодо її неповнолітньої дитини за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3, ст. 153 ККУ – насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім шляхом».

Правоохоронці звернулися з клопотанням до суду щодо  обрання для підозрюваного запобіжного заходу – взяття під варту. Триває слідство.

залишіть коментар