У Тернополі зі всієї області зібралися учасники АТО та волонтери

Автор:     Опубліковано: 21 Серпня 2015 о 18:56    777 переглядів

У тернопільському драмтеатрі днями було людно. Тут зібралися учасники Антитерористичної операції, представники від різних волонтерських рухів та органів влади. З єдиною метою об’єднати зусилля та налагодити якісну комунікацію. Форум «Від єдності до Незалежності» перший захід такого типу на обласному рівні. Але не останній, переконані організатори.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Сьогодні Путін хоче одного, щоб країну протиставити: протиставити добровольчі загони Збройним силам України, Збройні сили України – правоохоронцям. Наша ж мета – всіх об’єднати. Нам не принципово, хто, де, та як служив. Для нас важливо те, що кожен із них пішов на передову, пішов добровольцем чи мобілізованим. Але він пожертвував своїм найдорожчим – часом, здоровям, а, можливо, життям».

Розпочали форум з виконання державного гімну та спільної молитви. Потім хвилиною мовчання вшанували загиблих на сході України. Також під час форуму голова облдержадміністрації вручив учасникам Антитерористичної операції нагороди та відзнаки. Військові різних формувань, волонтери та представники від влади кажуть, усі відкриті до змін і спілкування.

ВОЛОДИМИР, учасник АТО:

«Діалог між владою і нами, учасниками АТО, є. Будемо говорити, не такий великий, не такий масштабний, але він тільки починається. Можемо говорити про початок такого діалогу».

ВОЛОДИМИР КАНІЩЕВ, волонтер:

«Я так рахую, якщо от коли ворога одним пальцем штурхати, ми його ніколи так не переможемо. А коли ми зберемося в один міцний кулак, ми зможемо, я так думаю, тоді його перемогти».

ОЛЕКСІЙ СЕМИЖЕНКО, учасник АТО:

«Такі форуми треба якнайбільше робити, щоб люди зрозуміли, що нам необхідна допомога, що без них ми не справимося».

Учасники форуму «Від єдності до Незалежності» зазначають, об’єднавши зусилля, українці стануть сильнішими та міцнішими. А тому зі своїми пропозиціями та проблемами люди можуть звертатися в Ради учасників Антитерористичної операції та волонтерів, які діють при кожній райдержадміністрації області.

залишіть коментар