У Тернополі з’явилися двоколісні патрулі

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2015 о 21:25    424 переглядів

Спокій в тернопільських парках оберігатимуть міліціонери на велосипедах. Поки що таких патрульних – четверо. Вони, разом з пішими патрулями, стежитимуть за порядком у двох парках: імені Шевченка та «Топільче».

ПЕТРО ГУКАЛЮК, начальник Тернопільського міськвідділу міліції:

«З завтрашнього дня вони вже будуть працювати з 12 години до 21. Найбільша в нас злочинність – грабунки, все це в парках міста Тернополя, і ми так прийняли рішення, що запустимо дані патрулі в парки».

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Суть полягає нашого проекту в тому, щоб, особливо в літній період, коли з настанням теплих днів, багато людей, як ви бачите, відпочиває на території  наших парків, і, в першу чергу, це патрулювання, це виявлення адміністративних правопорушень, це документування злочинів. Це, в першу чергу, миттєво прибути на допомогу будь-якому громадянину, який цього потребує».

Двоколісний транспорт патрулі отримали у рамках міської програми «Безпечне місто».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Велосипед – це сучасна модна тенденція, це річ, яка розвивається активно і в місті, і в цілому світі. Тому, я думаю, що ці велопатрулі – це буде сучасний варіант вже нової міліції, які будуть прикладом для всіх, які зможуть забезпечити охорону громадського порядку, для початку – в цих парках. А, з часом, якщо воно себе виправдає, звичайно, будемо готові збільшити кількість необхідного обладнання, необхідних велосипедів і всього іншого, щоб забезпечити максимальну безпеку тернополян».

Крім нового способу пересування, у велопатрульних – нова, більш зручна, форма.

ВІТАЛІЙ ГУЦУЛЯК, інспектор патрульної служби:

«Зручно тим, що шорти, короткий рукав. Велосипеди вручили – це дуже добре, тому що можна швидше на допомогу приїхати чи швидше прибути на завдану адресу. Набагато мобільніше».

залишіть коментар