У Великій Березовиці не порозумілися через шматок землі

Автор:     Опубліковано: 6 Серпня 2015 о 19:35    911 переглядів

У Великій Березовиці не порозумілися через огорожу. Частина мешканців селища підозрюють сусіда у намірі самовільно захопити ділянку одразу біля його подвір’я. Розповідають, той вже почав огороджувати територію. Однак ніяких документів людям не показали.

ВІТАЛІЙ КОЗЯК, мешканець Великої Березовиці:

«Попри їхній будинок йшла дорога. Зараз вже цієї дороги немає, бо вони вже там побудували частину паркану. І хочуть далі мурувати-мурувати, захоплювати далі територію».

Це, переконані люди, створить їм незручності. Тоді, кажуть, доведеться їхати іншим шляхом, а такий варіант їх не влаштовує.

ВІТАЛІЙ КОЗЯК, мешканець Великої Березовиці:

«Там лишається дорога, але лишається вузенька. Дорога через міст. Той міст, по-перше, він вузький, по-друге, він не дуже надійний, тобто, невідомо, скільки він там прослужить. І буде просто проблема з виїздом, що будь-яка машина, чи пожежна, чи вантажна, не зможе толком ні виїхати, ні заїхати».

ГАННА КРАВЧИК, мешканка Великої Березовиці:

«Йому селищна рада казала вчора кусок розібрати, бо він забагато. А він сказав, що не буде розбирати. І сказали йому перпендикулярно загородити. Він каже – а я по діагоналі хочу. Ну, розумієте, документів ми ніяких не бачили». 

Відтак, люди знову пішли за допомогою до селищної ради.

ОЛЕКСАНДРА ЧУРА, секретар селищної ради:

«Що я можу сказати: рішенням сесії селищної ради в квітні місяці дано дозвіл йому на складання проекту землеустрою на дві з половиною сотих. Йому дорізку зробили до його земельної ділянки. Проект землеустрою вже затверджений, чи він має свідоцтво на право власності, я не можу сказати».

З’ясовувати, що і як, пані Олександра поїхала особисто.

«- На цю ділянку, оту, що є, він не має ніяких документів.

–         А вчора говорив, що він має дозвіл і ховає в колєги.

–         Він має дозвіл на те, що він зробив, і так, як ми сказали, до того слупа. Він до того має дозвіл. А сюди він не має ніякого дозволу ще».

До невдоволених людей власники будинку не виходили, відтак, журналістам поспілкуватися з ними не вдалося. Однак, телеканал ІНТБ готовий висвітлити і їхню позицію.

залишіть коментар